Produse
Iluminat temporar de 100W pentru șantiere
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai buni producători și furnizori de iluminat temporar de 100 W pentru șantiere din China. Bine ați venit să cumpărați produse durabile de vânzare aici și să obțineți lista de prețuri din fabrica noastră. Toate produsele personalizate sunt de înaltă calitate și preț competitiv.
Caracteristica:
1. Cu ajutorul soluției noastre convenabile de iluminat temporar de 100 W, șantierele de lucru pot fi iluminate cu simplitate.
2. Cu soluția noastră de iluminat temporar de încredere și eficientă din punct de vedere energetic-, vă puteți asigura că șantierele și șantierele de construcții sunt sigure și productive.
3. Cu iluminatul nostru temporar de 100W pentru șantierele de construcții, vă puteți bucura de ușurința de a-l configura rapid și de confortul de a-l funcționa pentru o perioadă lungă de timp.
Caietul de sarcini:
| Putere | 20W 30W 40W |
| Eficiență luminoasă | >110 lm/w |
| Sursă de lumină | SMD 2835, Epistar |
| Temp. de funcționare | -40~45 de grade |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 rezistent la apa |
| Grad IK | 07 |
| Durată de viaţă | 50000 ORE |
| Tensiune de intrare | 85-265V AC |
| Scafandru | Sursă de alimentare internă |
| Dimming | NU |
| Beam Angel | 360 de grade |
| PF | >0.95 |
| garanție | 5 ani |
Imagini detaliate:



Utilizare:

Despre noi:


Ambalare și livrare:

Tag-uri populare: Iluminat temporar 100w pentru șantiere, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, eșantion gratuit
-
Lumină de lucru temporarăVedeți mai multe> -
Lumină portabilă pentru lucrări de construcțiiVedeți mai multe> -
Lumină de lucru LED conectabilăVedeți mai multe> -
Lumină de lucru temporară cu un singur firVedeți mai multe> -
Lumină de lucru din aluminiu de 120 WVedeți mai multe> -
Lumină de lucru temporară de mare putereVedeți mai multe>












