Produse
Lumină de lucru temporară
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai buni producători și furnizori de lumină de lucru temporară din China. Bine ați venit să cumpărați produse durabile de vânzare aici și să obțineți lista de prețuri din fabrica noastră. Toate produsele personalizate sunt de înaltă calitate și preț competitiv.
Caracteristica:
- Becurile LED extrem de strălucitoare utilizate în lumina de lucru temporară îi permit să ofere nivelul maxim de lumină în orice mediu de lucru.
- Pentru a porni lampa fără să folosiți mâinile, plasați lampa exact unde doriți să fie, având în vedere baza magnetică și cârligul reglabil.
- Această lampă de lucru este perfectă pentru utilizare atât în interior, cât și în exterior, datorită construcției sale de lungă durată-și rezistentă la intemperii-, asigurând astfel fiabilitatea și simplitatea utilizării din orice punct de vedere.
Caietul de sarcini:
| Putere | 20W 30W 40W 50W 60W 80W 100W 120W |
| Eficiență luminoasă | >110 lm/w |
| Sursă de lumină | SMD 2835, Epistar |
| Temp. de funcționare | -40~45 de grade |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 rezistent la apa |
| Grad IK | 07 |
| Durată de viaţă | 50000 ORE |
| Tensiune de intrare | 85-265V AC |
| Scafandru | Sursă de alimentare internă |
| Dimming | NU |
| Beam Angel | 360 de grade |
| PF | >0.95 |
| garanție | 5 ani |
Imagini detaliate:



Utilizare:

Despre noi:


Ambalare și livrare:

Tag-uri populare: lumină de lucru temporară, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, probă gratuită
-
Soluții de iluminat pentru depozite cu economie de energieVedeți mai multe> -
Baterie Lifepo4 Baterie Lifepo4 12 V 120 AhVedeți mai multe> -
Lumină portabilă pentru lucrări de construcțieVedeți mai multe> -
Lumini portabile de construcție de calitate industrialăVedeți mai multe> -
Lampă de lucru portabilă LED rezistentă la apăVedeți mai multe> -
Iluminat șantierVedeți mai multe>












