Produse
Lumină de lucru din aluminiu de 120 W
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai buni producători și furnizori de faruri de lucru din aluminiu de 120 W din China. Bine ați venit să cumpărați produse durabile de vânzare aici și să obțineți lista de prețuri din fabrica noastră. Toate produsele personalizate sunt de înaltă calitate și preț competitiv.
Caracteristica:
1. Acest far de lucru din aluminiu de 120W este echipat cu becuri LED super luminoase pentru iluminare maxima in orice spatiu de lucru.
2. Construcția sa durabilă din aluminiu asigură performanțe de lungă durată-chiar și în condiții dificile de lucru.
3. Cu suportul său reglabil și mânerul ușor-de-de transportat, acest far de lucru oferă opțiuni de iluminare convenabile și versatile pentru diferite proiecte.
Caietul de sarcini:
| Putere | 20W 30W 40W 50W |
| Eficiență luminoasă | >110 lm/w |
| Sursă de lumină | SMD 2835, Epistar |
| Temp. de funcționare | -40~45 de grade |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 rezistent la apa |
| Grad IK | 07 |
| Durată de viaţă | 50000 ORE |
| Tensiune de intrare | 85-265V AC |
| Scafandru | Sursă de alimentare internă |
| Dimming | NU |
| Beam Angel | 360 de grade |
| PF | >0.95 |
| garanție | 5 ani |
Imagini detaliate:



Utilizare:

Despre noi:


Ambalare și livrare:

Tag-uri populare: Lumină de lucru din aluminiu 120w, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, eșantion gratuit
-
Lumină de lucru temporarăVedeți mai multe> -
Construcție de șantier Corp de iluminat suspendatVedeți mai multe> -
Lumină de lucru LED conectabilăVedeți mai multe> -
Iluminat șantierVedeți mai multe> -
Lumina locului de muncăVedeți mai multe> -
Lumină LED pentru șantier de lucru conectabilăVedeți mai multe>












