Produse
Lumină de lucru cu LED cu bază magnetică pentru suport
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai buni producători și furnizori de lumină de lucru cu LED cu bază magnetică din China. Bine ați venit să cumpărați produse durabile de vânzare aici și să obțineți lista de prețuri din fabrica noastră. Toate produsele personalizate sunt de înaltă calitate și preț competitiv.
Caracteristica:
1. Lampa de lucru cu LED-uri cu bază magnetică pentru suport este o piesă de iluminat versatilă care poate fi folosită pentru o varietate de proiecte pentru a se asigura că este atât luminoasă, cât și de încredere.
2. Datorita bazei sale magnetice, este posibil sa il folosesti fara a folosi mainile, ceea ce il face ideal pentru lucrul in locuri inguste sau pe suprafete din beton sau metal.
3. Această lumină de lucru este un echipament esențial pentru orice pasionat de bricolaj sau antreprenor profesionist, deoarece are un suport care poate fi reglat și un design adaptabil.
Caietul de sarcini:
| Putere | 20W 30W 40W 50W 60W 80W |
| Eficiență luminoasă | >110 lm/w |
| Sursă de lumină | SMD 2835, Epistar |
| Temp. de funcționare | -40~45 de grade |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 rezistent la apa |
| Grad IK | 07 |
| Durată de viaţă | 50000 ORE |
| Tensiune de intrare | 85-265V AC |
| Scafandru | Sursă de alimentare internă |
| Dimming | NU |
| Beam Angel | 360 de grade |
| PF | >0.95 |
| garanție | 5 ani |
Imagini detaliate:



Utilizare:

Despre noi:


Ambalare și livrare:

Tag-uri populare: lumina de lucru cu LED cu baza magnetica, China, furnizori, producatori, fabrica, cumparare, pret, cel mai bun, ieftin, de vanzare, in stoc, mostra gratuita












