Produse
Proiector LED 220-240VAC 50W
1.Proiector LED puternic de 50 W
2. Perfect pentru utilizare în exterior (dar poate fi folosit și în interior) datorită clasificării IP65.
3.Small în statură, dar puternic în ieșire
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai buni producători și furnizori de 220-240vac 50w led reflector din China. Bine ați venit să cumpărați produse durabile de vânzare aici și să obțineți lista de prețuri din fabrica noastră. Toate produsele personalizate sunt de înaltă calitate și preț competitiv.

Caracteristici:
1.Proiector LED puternic de 50 W
2. Perfect pentru utilizare în exterior (dar poate fi folosit și în interior) datorită clasificării IP65.
3.Small în statură, dar puternic în ieșire
4. Suportul oferă opțiuni de montare pe perete și pe podea
5. Apt pentru utilizare cu automobile, parcări, structuri și reparații
Caietul de sarcini
| Voltaj | 220-240V AC |
| Unghiul fasciculului | 120 de grade |
| Priză | fix montat |
| Putere | 50 W |
| Durata de viata aprox. | 50,000 h |
| Puterea luminii | 4000 lm |
| Culoare deschisă | 4500 K |
| Tip | LED |
| Reglabil | Nu |
| Clasa de protectie | IP65 |
Mai multe poze






Aplicații
– Săli de sport
– Zone comerciale
– Depozite
– Facilități de producție
– Pătrate
– Flote
– Locuri de parcare

Tag-uri populare: 220-240vac 50w led reflector, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, eșantion gratuit
-
Păsări LightVedeți mai multe> -
De urgență solar led-uri de inundații de luminăVedeți mai multe> -
Gradina de inundații solare cu LED-uri de iluminatVedeți mai multe> -
Lumină de inundație cu LED de 100 WVedeți mai multe> -
Led cu șurub în lumini de inundațieVedeți mai multe> -
Lumină de lucru LED cu fascicul de inundațieVedeți mai multe>










