Produse

Lumină de inundație cu LED de 100 W
1. ADC12 aluminiu turnat sub presiune.
2. Cupă de reflexie de înaltă eficiență.
3. Transmitență ridicată, rezistență ridicată a sticlei călite.
4. Driver impermeabil MEANWELL.
| Proiector exterior LED de 100 wați |

Caracteristici
1. ADC12 aluminiu turnat sub presiune.
2. Cupă de reflexie de înaltă eficiență.
3. Transmitență ridicată, rezistență ridicată a sticlei călite.
4. Driver impermeabil MEANWELL.
5.Eficiența luminii este de 150 lm/W.
6. Impermeabil IP65.
7. Tensiunea de intrare este: 100-265V AC
8. Garantie: 5 ani
Specificație
| Model | HF-FL200W |
| Putere | 200Watt |
| Tensiune de intrare | 100~277V/50-60Hz |
| Luminos | 18000Lm |
| Evaluare IP | IP65 |
| Unghiul fasciculului | 120 de grade |
| Indicele de redare a culorilor | Ra > 80 |
| Temperatura mediului | -30/ plus 50 de grade |
| Mărimea produsului | 360*470*60 mm |
| Certificare | CE RoHS SAA |
| Stil de instalare | montat pe perete, montat la suprafață |
Instalare

Aplicații

Certificate

FAQ
Orice întrebare sau doriți să trimiteți o întrebare!
Î: Care este timpul de livrare pentru producția de masă pentru proiectoare LED?
Aproximativ 7-15 zile lucrătoare, depinde de cantitatea comenzii și de articolul de produse.
Î: Care sunt condițiile dumneavoastră de livrare pentru becurile LED?
R: Acceptăm EXW, FOB, CFR, CIF, DDP, DDU etc. Puteți alege pe cel care este cel mai convenabil sau rentabil pentru dvs.
Î: Care este modalitatea de plată?
R: TT, Western Union, Paypal, asigurare alibaba, acceptăm, de asemenea, plata depozitului de 30% și restul de 70% atunci când produsele sunt gata pentru expediere.
Î: Cât de departe este fabrica ta de aeroport și gară?
R: De la aeroport aproximativ 40 de minute cu mașina, iar de la gară aproximativ 20 de minute.
Te putem ridica.
Tag-uri populare: Lumină de inundație cu led de 100 wați, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, probă gratuită

