Produse
Proiector LED 50W 12V DC
1. Becuri LED-eficiente din punct de vedere energetic și-de lungă durată.
2. Are un grad de impermeabilitate IP65, ceea ce îl face ideal pentru utilizare în aer liber.
3. Construcția durabilă și fiabilă asigură longevitatea.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai buni producători și furnizori de proiectoare led 50w 12v dc din China. Bine ați venit să cumpărați produse durabile de vânzare aici și să obțineți lista de prețuri din fabrica noastră. Toate produsele personalizate sunt de înaltă calitate și preț competitiv.

Caracteristici:
1. Unghiul fasciculului 120 de grade, SMD3030.
2.Aluminiu turnat sub presiune-integrat, îngroșând „disiparea căldurii.
3. Designul cataramei, grad de impermeabilitate IP65.
Caietul de sarcini
| Voltaj | 12 V DC |
| Unghiul fasciculului | 120 de grade |
| Priză | fix montat |
| Putere | 50 W |
| Durata de viata aprox. | 50,000 h |
| Puterea luminii | 4000 lm |
| Culoare deschisă | 4500 K |
| Tip | LED |
| Reglabil | Nu |
| Clasa de protectie | IP65 |
Mai multe poze






Aplicații
IP65 Impermeabil în aer liber 50W 100W 150W 200W 250W 300W Proiector LED Poate fi folosit în ziduri de construcție/piață culturală/Stadioane sportive/Teren de fotbal

Tag-uri populare: proiector led 50w 12v dc, China, furnizori, producatori, fabrica, cumparare, pret, cel mai bun, ieftin, de vanzare, in stoc, mostra gratuita
-
Lumină de inundație 12vVedeți mai multe> -
Lumină de inundație LED de calitate superioară și luminoz...Vedeți mai multe> -
Proiector LED reîncărcabil 30wVedeți mai multe> -
Solarbright FloodlightsVedeți mai multe> -
Lumină de inundație cu LED-uri SMD din seria Eco de 150 d...Vedeți mai multe> -
Lumină de inundație LED RGB de 100 WVedeți mai multe>











