Produse
Lampă antideflagrantă 400w
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai buni producători și furnizori de lampă antiexplozie de 400 W din China. Bine ați venit să cumpărați produse durabile de vânzare aici și să obțineți lista de prețuri din fabrica noastră. Toate produsele personalizate sunt de înaltă calitate și preț competitiv.
Caracteristica:
1. Lampa de inundație de 400 W cu lampă rezistentă la explozie este proiectată pentru a rezista în medii periculoase și pentru a oferi iluminare fiabilă în zone potențial periculoase.
2. Acest reflector cu putere mare-oferă 400 W de iluminare puternică și eficientă, făcându-l perfect pentru spații exterioare, șantiere și aplicații industriale.
3. Datorită construcției sale durabile și designului robust, lampa-de explozie 400w Flood Light oferă liniște și performanță constantă în condiții dificile.
Caietul de sarcini:
| Temperatura de culoare (CCT) | 2700k-6500k |
| Tensiune de intrare (V) | AC100-305V |
| Dimmer | Nu |
| Durata de viață (ore) | 50000 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Evaluare IP | IP 66 |
| Durata de viață (oră) | 50000 |
| Numele produsului | Explozie |
| Putere | 100W-300W |
| Culoare | Cadru galben |
| Eficacitatea luminoasă (I/W) | 120 lm/w |
Imagini detaliate:



utilizare:

Despre noi:


Ambalare și livrare:

Tag-uri populare: Lampă anti-explozie 400w 400w, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, eșantion gratuit
-
Uv Tube Light 4 FeetVedeți mai multe> -
Lumină LED EX rezistentă la explozieVedeți mai multe> -
Lumină rezistentă la explozie-100WVedeți mai multe> -
Lumină intrinsec sigurăVedeți mai multe> -
Lumină industrială galbenă împotriva exploziilor-Vedeți mai multe> -
Lumină rezistentă la explozie pentru zone chimice pericul...Vedeți mai multe>












