Produse
Lumină rezistentă la explozie-100W
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai buni producători și furnizori de lumină rezistentă la explozie de 100 W din China. Bine ați venit să cumpărați produse durabile de vânzare aici și să obțineți lista de prețuri din fabrica noastră. Toate produsele personalizate sunt de înaltă calitate și preț competitiv.
Caracteristica:
1. Lumina anti-explozie de 100 W- este proiectată special pentru a oferi iluminare puternică și sigură în medii periculoase.
2. Cu construcția sa durabilă și fiabilă, această lampă este capabilă să reziste chiar și în cele mai dificile condiții, asigurând performanțe de lungă durată-.
3. Dispunând de tehnologie LED-eficientă din punct de vedere energetic, această lumină nu numai că economisește costurile cu energia, ci și contribuie la reducerea impactului asupra mediului.
Caietul de sarcini:
| Temperatura de culoare (CCT) | 2700k-6500k |
| Tensiune de intrare (V) | AC100-305V |
| Dimmer | Nu |
| Durata de viață (ore) | 50000 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Evaluare IP | IP 66 |
| Durata de viață (oră) | 50000 |
| Nume produs | Explozie |
| Putere | 100W-300W |
| Culoare | Cadru galben |
| Eficacitatea luminoasă (I/W) | 120 lm/w |
Imagini detaliate:



utilizare:

Despre noi:


Ambalare și livrare:

Tag-uri populare: 100W lumină anti-explozie, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, eșantion gratuit












