Produse
Plug And Play Cu cârlig LED Lumină de lucru temporară
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai buni producători și furnizori de lumină de lucru temporară plug and play cu cârlig led din China. Bine ați venit să cumpărați produse durabile de vânzare aici și să obțineți lista de prețuri din fabrica noastră. Toate produsele personalizate sunt de înaltă calitate și preț competitiv.
Caracteristica:
- Folosind funcția Plug and Play, care face instalarea rapidă, veți avea o experiență complet fără probleme-.
- Lampa de lucru cu LED poate fi agățată și poziționată cu ușurință oriunde doriți să fie datorită cârligului care este inclus în design.
- Cu lampa noastră de lucru temporară cu LED, vă puteți bucura de o iluminare instantanee, care este atât strălucitoare, cât și eficientă. Această lumină este ideală pentru a îndeplini sarcina într-un mod eficient.
Caietul de sarcini:
| Putere | 20W 30W 40W 50W 60W |
| Eficiență luminoasă | >110 lm/w |
| Sursă de lumină | SMD 2835, Epistar |
| Temp. de funcționare | -40~45 de grade |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 rezistent la apa |
| Grad IK | 07 |
| Durată de viaţă | 50000 ORE |
| Tensiune de intrare | 85-265V AC |
| Scafandru | Sursă de alimentare internă |
| Dimming | NU |
| Beam Angel | 360 de grade |
| PF | >0.95 |
| garanție | 5 ani |
Imagini detaliate:



Utilizare:

Transformați orice spațiu de lucru întunecat și înghesuit într-un mediu luminos și bine-luminat cu lampa de lucru temporară cu LED Plug and Play cu cârlig.
Despre noi:


Ambalare și livrare:

Tag-uri populare: plug and play cu cârlig led lumină de lucru temporară, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, eșantion gratuit
-
Lumini portabile de construcție de calitate industrialăVedeți mai multe> -
Lampă de lucru portabilă LED rezistentă la apăVedeți mai multe> -
Iluminat șantierVedeți mai multe> -
Lumină de lucru din aluminiu de 120 WVedeți mai multe> -
Lumina locului de muncăVedeți mai multe> -
Iluminat Proiect de ConstrucțieVedeți mai multe>












