Produse

LED Downlight Montat
● Lumină montată în jos pentru Hotel și Mall
● 30 de grade reglabil stanga si dreapta
● Sursă de lumină COB, cip de concentrare, sursă de lumină profundă ascunsă, anti-orbire

Caracteristici:
● Lumină montată în jos pentru Hotel și Mall
● 30 de grade reglabil stanga si dreapta
● Sursă de lumină COB, cip de concentrare, sursă de lumină profundă ascunsă, anti-orbire
Specificație:
| Numele produsului: | LED Downlight Montat |
| Temperatura de culoare (CCT): | 2700K (alb moale și cald) |
| Eficiența luminoasă a lămpii (lm/w): | 108 |
| Indicele de redare a culorii (Ra): | 90 |
| Sursă de lumină: | LED |
| Tensiune de intrare (V): | AC110/240v |
| Material corpul lămpii: | Aluminiu |
| mărimea găurii: | 75 mm |
| dimensiunea inelului facial: | 90 mm |
| Evaluare IP: | IP44 |
| Timp de lucru (ore): | 30000 |
Detaliu:





FAQ
1. cine suntem?
Avem sediul în Guangdong, China, începând din 2018, vindem în America de Nord (15.00 la sută), Europa de Vest (15.00 la sută), America de Sud (10.00 la sută ), Europa de Est (10,00 la sută ), Asia de Sud-Est (10,00 la sută ), America Centrală (10,00 la sută ), Europa de Sud (7,{{14} }} la sută ), Africa (5.00 la sută ), Oceania (5.00 la sută ), Europa de Nord (5.00 la sută ), Piața internă (5.{{22) }} la sută ), Asia de Est (2,00 la sută ), Orientul Mijlociu (00.00 la sută ). Există în total aproximativ 11-50 persoane în biroul nostru.
2. Cum putem garanta calitatea?
Întotdeauna o mostră de pre-producție înainte de producția în masă;
Întotdeauna inspecția finală înainte de expediere;
3. de ce ar trebui să cumpărați de la noi, nu de la alți furnizori?
Calitatea este cultura noastră.
Serviciu online 24*7*365.
Cu noi, banii tăi vor fi în siguranță ca în propriul tău buzunare.
Pot fi furnizate mostre gratuite.
Acceptă comanda de asigurare comercială.
Având o echipă tehnică excelentă de 10 persoane.
Livrare rapidă și cel mai bun serviciu după vânzare.
4. ce servicii putem oferi?
Condiții de livrare acceptate: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,DDP,Livrare Express;
Moneda de plată acceptată: USD, EUR, HKD, CNY;
Tipul de plată acceptat: T/T,L/C,D/PD/A,MoneyGram,Card de credit,PayPal,Western Union,Cash,Escrow;
Limba vorbită: engleză, chineză
Tag-uri populare: led downlight montat, China, furnizori, producatori, fabrica, cumparare, pret, cel mai bun, ieftin, de vanzare, in stoc, mostra gratuita

