Produse

Lumină cu LED-uri de 10 W
● Fara UV si fara infrarosu
● Reflector din aluminiu pentru a reduce strălucirea și intensitatea luminii
● Fără umbre multiple
Trimite anchetă
Introducerea Produsului

Caracteristici:
● Fara UV si fara infrarosu
● Reflector din aluminiu pentru a reduce strălucirea și intensitatea luminii
● Fără umbre multiple
Specificație:
| Numele produsului: | Lumină led jos de 10w |
| Voltaj: | AC110-265V |
| Putere: | 10W |
| Lumeni: | 650-750LM |
| Cip LED: | EPISTAR |
| Unghiul fasciculului: | 120 de grade |
| Elimina: | 115 mm |
| Material carcasă: | Aluminiu |
Detaliu:





Cu căldură Sfaturi de 10w led jos lumină
Vă rugăm să opriți alimentarea la instalare
Nu atingeți și nu apucați Downlihgt când este fierbinte
Temperatura mediului de lucru:-20~45 grade
Doar pentru aplicare în interior
Nu recomandați comutarea frecventă a alimentării
Tag-uri populare: 10w led down light, China, furnizori, producatori, fabrica, cumparare, pret, cel mai bun, ieftin, de vanzare, in stoc, mostra gratuita
O pereche de:
Lumini de tavan
Următoarea:
LED Downlight Montat
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si

