Produse

Downlight LED Smart Rgbw Bluetooth 9w
1. Radiator de căldură cu o bună disipare
2.Acoperire diferită pentru opțiune
3.Primăvara puternică
Trimite anchetă
Introducerea Produsului

Caracteristica produsului
1. Produceți diferite efecte de iluminare, cum ar fi decolorare, bliț, stroboscop sau puls
2. Fabricat din materiale de înaltă calitate, cum ar fi aluminiu, acril sau policarbonat, pentru a asigura durabilitate, siguranță și estetică
3. Controlat folosind un smartphone sau o telecomandă
4. Integrat cu asistenți vocali și dispozitive inteligente de acasă
Specificații
| Luminozitate | 900-1000 lumeni (alb) |
| Consumul de energie | 9Watt |
| Unghiul fasciculului | 110º |
| Reglabil | Reglabil |
| Durată de viaţă | 50 000 ore |
| Montaj | Suprafață plană, cleme cu arc |
| Specificații | AC220-240V, 50/60Hz |
| Evaluare meteo | IP54 (față) IP40 (spate) |
| Constructii materiale | Plastic acoperit cu aluminiu, lentilă PC, alb RAL9016 |
| Dimensiuni | Ø115mmx57 Decupaj 90-95mm |
| Dimensiuni ambalate | 120x120x75mm 1buc |
Mai multe imagini:



Aplicație:








Tag-uri populare: Downlight LED 9w smart rgbw bluetooth, China, furnizori, producatori, fabrica, cumparare, pret, cel mai bun, ieftin, de vanzare, in stoc, mostra gratuita
O pereche de:
Downlight LED RGBW rotund de 6 inchi
Următoarea:
Downlight LED RGBW reglabil cu 3 CCT
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si

