Produse
Downlight LED RGBW reglabil cu 3 CCT
1. Radiator de căldură cu o bună disipare
2.Acoperire diferită pentru opțiune
3.Primăvara puternică
Trimite anchetă
Introducerea Produsului

Caracteristica produsului
1. Produceți diferite efecte de iluminare, cum ar fi decolorare, bliț, stroboscop sau puls
2. Fabricat din materiale de înaltă calitate, cum ar fi aluminiu, acril sau policarbonat, pentru a asigura durabilitate, siguranță și estetică
3. Controlat folosind un smartphone sau o telecomandă
4. Integrat cu asistenți vocali și dispozitive inteligente de acasă
Specificații
| Putere | 20W/25W/30W |
| Temperatura de culoare (CCT) | RGBW |
| TVC | 3 CCT reglabile |
| Eficiența luminoasă a lămpii (lm/w) | 120 lm/W |
| Indicele de redare a culorii (Ra) | 80-83Ra sau 95-98Ra |
| Suport Dimmer | Triac reglabil sau reglabil 0-10V |
| Cip LED | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Material | Carcasa din aluminiu+PC |
| Durata de viață (ore) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Capac cadru | alb |
| Tensiune de intrare (V) | 85-265V,110-240V SAU 12V DC, 24V DC |
| Driver LED | Izolat și fără pâlpâire |
Mai multe imagini:



Aplicație:








Tag-uri populare: 3 cct reglabil rgbw led downlight, China, furnizori, producatori, fabrica, cumpara, pret, cel mai bun, ieftin, de vanzare, in stoc, mostra gratuita
O pereche de:
Downlight LED Smart Rgbw Bluetooth 9w
Următoarea:
Downlight LED RGBW
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si
-
Faruri cu LED-uri fără incendiuVedeți mai multe> -
Downlights CollingwoodVedeți mai multe> -
Downlights cu iluminare clopotVedeți mai multe> -
Downlight Led Bucătărie ModernăVedeți mai multe> -
Downlight-uri LED încastrate rotunde de 18WVedeți mai multe> -
Downlight LED reglabil de 10 inchi de 40 WVedeți mai multe>









