Produse
Dispozitiv de montare la suprafață rotund alb
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai buni producători și furnizori de dispozitive de montare pe suprafață rotundă albă din China. Bine ați venit să cumpărați produse durabile de vânzare aici și să obțineți lista de prețuri din fabrica noastră. Toate produsele personalizate sunt de înaltă calitate și preț competitiv.
Caracteristica produsului:
- Dispozitivul de montare la suprafață rotund alb are un design atât contemporan, cât și elegant, făcându-l o alegere ușoară pentru a accentua orice tip de proiect de design interior.
- Acest corp de iluminat luminează întregul spațiu într-o manieră uniformă și abundentă, producând astfel un mediu luminos și atrăgător.
- Datorită naturii simple a metodei sale de instalare, este o opțiune de iluminare care este atât convenabilă, cât și practică pentru orice zonă.
Caietul de sarcini:
| Putere | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W |
| Temperatura de culoare (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Eficiența luminoasă a lămpii (lm/w) | 120 lm/W |
| Indicele de redare a culorii (Ra) | 80-83Ra sau 95-98Ra |
| Suport Dimmer | Triac reglabil sau reglabil 0-10V |
| Cip LED | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Material | Husa din aluminiu+PC |
| Durata de viață (ore) | 50000 |
| Capac cadru | Alb |
| Tensiune de intrare (V) | 85-265V SAU 12V DC, 24V DC |
| Dimensiunea decupajului | 68 mm până la 280 mm |
| Diametrul exterior | 85-300mm |
| PF | >0.90 |
Imagini detaliate:





Utilizare:

Bucurați-vă de adaptabilitatea acestei lămpi LED rotunde montate pe tavan, excelentă pentru a adăuga o notă de rafinament designului casei dvs.
Despre noi:


Ambalare și livrare:

Tag-uri populare: dispozitiv de montare pe suprafață rotundă albă, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, probă gratuită
-
Panou de iluminat rotund de 10WVedeți mai multe> -
Panou LED rotund de 12WVedeți mai multe> -
Panou led 60x60Vedeți mai multe> -
Led-uri cu ecran plat lumina suprafata mountVedeți mai multe> -
Iluminare interioară cu panou LED platVedeți mai multe> -
2-în-1 Lumina panoului de alimentare de urgențăVedeți mai multe>












