Produse
Sleek Square Flush-mount Light
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai buni producători și furnizori de lumini cu montare încastrabilă pătrată elegantă-din China. Bine ați venit să cumpărați produse durabile de vânzare aici și să obțineți lista de prețuri din fabrica noastră. Toate produsele personalizate sunt de înaltă calitate și preț competitiv.
caracteristica produsului:
- Această lampă elegantă, pătrată, cu montaj încastrat-, este un design contemporan și la modă, care va face orice cameră din casa dvs. să pară mai atractivă.
- Datorită dimensiunilor sale mici și profilului redus, această lampă este ideală pentru utilizarea în locuri cu tavane joase sau cu un spațiu limitat.
- Această lampă cu montaj-încastrat are linii curate și un finisaj neted, care oferă o notă de rafinament oricărei zone și creează o ambianță caldă și primitoare.
Caietul de sarcini:
| Cip LED | Epistar / SMD2835 |
| Evaluare IP | IP44 |
| Tensiune de intrare | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Eficacitate luminoasă | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Putere | 18W/36W/40W/48W |
| Dimensiune | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120CM |
| Temperatura de culoare (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Suport Dimmer | Triac reglabil sau reglabil 0-10V |
| Material | Aluminiu + PMMA |
| Unghiul fasciculului | 120 de grade |
| Durată de viaţă | 50000 de ore |
| garanție | 5 ani |
| Capac cadru | Alb & Argintiu |
| Certificat | TUV, CE, ROHS |
Imagini detaliate:





Utilizare:

Despre noi:


Ambalare și livrare:

Tag-uri populare: Lumină cu montaj-pătrat elegant, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, probă gratuită












