Produse
Panou de tavan LED ultra subțire fără cadru
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai buni producători și furnizori de panouri de tavan LED ultra subțiri fără cadru din China. Bine ați venit să cumpărați produse durabile de vânzare aici și să obțineți lista de prețuri din fabrica noastră. Toate produsele personalizate sunt de înaltă calitate și preț competitiv.
caracteristica produsului:
- Cu designul său ultra subțire, panoul nostru de tavan LED fără cadru adaugă o notă de eleganță modernă oricărui spațiu.
- Construcția fără cadru creează un aspect perfect și elegant, care îmbunătățește estetica generală a camerei.
- Bucurați-vă de o iluminare puternică și eficientă din punct de vedere energetic-, fără a distra atenția cadrelor voluminoase, ridicând atmosfera casei sau a biroului dvs.
Caietul de sarcini:
| Cip LED | Epistar / SMD2835 |
| Evaluare IP | IP44 |
| Tensiune de intrare | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Eficacitate luminoasă | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Putere | 18W/36W/40W |
| Dimensiune | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120 |
| Temperatura de culoare (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Suport Dimmer | Triac reglabil sau reglabil 0-10V |
| Material | Aluminiu + PMMA |
| Unghiul fasciculului | 120 de grade |
| Durată de viaţă | 50000 ore |
| garanție | 5 ani |
| Capac cadru | Alb & Argintiu |
| Certificat | TUV, CE, ROHS |
Imagini detaliate:





Utilizare:

Despre noi:


Ambalare și livrare:

Tag-uri populare: Panou de tavan cu LED ultra subțire, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, probă gratuită












