Produse
Lumină minimalistă cu LED albă
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai buni producători și furnizori de panouri de lumină minimalistă cu LED alb din China. Bine ați venit să cumpărați produse durabile de vânzare aici și să obțineți lista de prețuri din fabrica noastră. Toate produsele personalizate sunt de înaltă calitate și preț competitiv.
caracteristica produsului:
- Prin utilizarea tehnologiei LED, această lampă este capabilă să ofere o lumină strălucitoare și uniformă, reducând în același timp suma de bani cheltuită pentru energie.
- Tehnologia LED pe care o utilizează acest panou de lămpi îi permite să ofere o iluminare care este atât strălucitoare, cât și clară, reducând în același timp suma de bani cheltuită pentru energie.
- Configurația acestei lămpi, care este atât mică, cât și cu profil redus-, o face simplu de instalat și conferă un aer de sofisticare indiferent de spațiul în care este amplasată.
Caietul de sarcini:
| Cip LED | Epistar / SMD2835 |
| Evaluare IP | IP44 |
| Tensiune de intrare | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Eficacitate luminoasă | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Putere | 18W/36W/40W/48W |
| Dimensiune | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120CM |
| Temperatura de culoare (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Suport Dimmer | Triac reglabil sau reglabil 0-10V |
| Material | Aluminiu + PMMA |
| Unghiul fasciculului | 120 de grade |
| Durată de viaţă | 50000 ore |
| garanție | 5 ani |
| Capac cadru | Alb & Argintiu |
| Certificat | TUV, CE, ROHS |
Imagini detaliate:





Utilizare:

O cameră luminoasă și primitoare poate fi creată cu ajutorul lămpii noastre minimaliste cu LED alb, care oferă un iluminat ecologic-ecologic și eficient.
Despre noi:


Ambalare și livrare:

Tag-uri populare: Lumină minimalistă cu LED alb, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, probă gratuită
-
Tuburi fluorescente U-bend 2ftVedeți mai multe> -
Priză LED cu panou triplu pentru garaj și plafonieraVedeți mai multe> -
Lumină cu panou plat LED SkytileVedeți mai multe> -
Panou LED 300×300Vedeți mai multe> -
Lumină de panou cu montare la suprafață RGBVedeți mai multe> -
Panou de lumină rotund cu driver izolatVedeți mai multe>












