Produse
Lumină cu montare la suprafață în formă de inel-
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai buni producători și furnizori de lumini cu montare la suprafață în formă de inel-din China. Bine ați venit să cumpărați produse durabile de vânzare aici și să obțineți lista de prețuri din fabrica noastră. Toate produsele personalizate sunt de înaltă calitate și preț competitiv.
Caracteristica produsului:
1. Lumina cu montare pe suprafață în formă de inel-este un plus elegant pentru orice cameră datorită designului său contemporan.
2. Lumina caldă și uniformă a acestui candelabru este exact ceea ce aveți nevoie pentru a face pe toată lumea să se simtă ca acasă.
3. Această lampă cu montare pe suprafață în formă de inel-folosește tehnologia LED-eficientă din punct de vedere energetic, care ajută la reducerea cheltuielilor cu energia fără a sacrifica calitatea luminii.
Caietul de sarcini:
| Putere | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W |
| Temperatura de culoare (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Eficiența luminoasă a lămpii (lm/w) | 120 lm/W |
| Indicele de redare a culorii (Ra) | 80-83Ra sau 95-98Ra |
| Suport Dimmer | Triac reglabil sau reglabil 0-10V |
| Cip LED | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Material | Husa din aluminiu+PC |
| Durata de viață (ore) | 50000 |
| Capac cadru | Alb |
| Tensiune de intrare (V) | 85-265V SAU 12V DC, 24V DC |
| Dimensiunea decupajului | 68 mm până la 280 mm |
| Diametrul exterior | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Imagini detaliate:





Utilizare:

Panoul cu led cerc este utilizat pe scară largă în camere de zi, holuri de hotel, săli de conferințe, spitale, școli, birouri etc.
Despre noi:


Ambalare și livrare:

Tag-uri populare: Lumină de suprafață în formă de inel{{0}, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, eșantion gratuită












