Produse

Lumină LED RGB 60×60 48W
1. Ultra-subțire, design de modă.
2. Adoptă LED-uri SMD2835 cu lumen mare ca sursă de lumină.
3. Capac PC pentru ieșire de lumină moale, conformă.

Caracteristici
1. Folosind un LED SMD superior ca sursă de lumină;
2. Complet verde și ecologic, fără mercur, fără radiații UV sau IR și fără câmpuri electromagnetice;
3.Pornire rapidă, lumină moale, fără pâlpâire, fără umbră, protecție pentru ochi;
4. Eficiență excelentă a luminii, consum redus de energie și economii semnificative ale costurilor de energie;
5. Factor de putere mare, pe deplin conform cu criteriile rețelei electrice de stat;
| LED | SMD5050 |
| Putere | 48W |
| Culori | RGBW |
| PF | >0.9 |
| Reglabil | disponibil |
| Modul de control | Sistem de control IR/2.4G/DMX |
| Dimensiune | 600 * 600 * 10MM |
| Instalare | Suspensie sau încorporare |
| Greutate | 3,8 kg |
| Factorul de putere | >0.9 |
| Material | Alaun. |
| MOQ | 1 bucată |
| durată de viaţă | 50,000 ore |
| Dimensiunea cartonului de export | 65 * 65 * 3 cm |
| Frecvența tensiunii | AC85~277V |
| garanție | 3 ani |
Mai multe poze


Instalare
Panou LED subțire

Aplicații
Folosit pe scară largă în case, birouri, restaurante, hoteluri, autobuze, trenuri, depozite, locuri de parcare pierdute este sala de ședințe școală, bibliotecă, fabrică, depozit, cazinou, parcare, spital, centru comercial, supermarket, mall și etc.
Tag-uri populare: rgbw 60×60 48w panou de lumină LED, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, probă gratuită

