Produse

Panou LED RGB de 8w
1. Ultra-subțire, design de modă.
2. Adoptă LED-uri SMD2835 cu lumen mare ca sursă de lumină.
3. Capac PC pentru ieșire de lumină moale, conformă.
Trimite anchetă
Introducerea Produsului

Caracteristici
1. Design extrem de subțire (12 mm)
2. Luminozitate mare: 5050 LED-uri
3. Cel mai fiabil driver LED: driverele Meanwell sunt opționale și sunt o componentă esențială a panourilor LED.
4. Reglabil: timpul și viteza RGB pot fi ajustate.
5. Aspect opulent: luciu alb copt
6. Ecologic și eficient din punct de vedere energetic
7. Conector DC: Simplu de utilizat
| LED | SMD5050 |
| Putere | 8W |
| Culori | RGBW |
| PF | >0.9 |
| Reglabil | disponibil |
| Modul de control | Sistem de control IR/2.4G/DMX |
| Dimensiune | Φ8*12.8MM |
| Instalare | Suspensie sau încorporat |
| Greutate | 0,8 kg |
| Factorul de putere | >0.9 |
| Material | aluminiu turnat sub presiune |
| MOQ | 1 bucată |
| durată de viaţă | 50,000 ore |
| Dimensiunea cartonului de export | 10*10*2,5 cm |
| Frecvența tensiunii | AC85~277V |
| garanție | 3 ani |
Mai multe poze


Instalare
Panou LED subțire

Tag-uri populare: Lumină panou led rgb 8w, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, probă gratuită
O pereche de:
Lumină LED RGB 60×60 48W
Următoarea:
PANOU DE LUMINA LED RGBW 2X2
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si

