Produse
Panou cu LED-uri de 2 ft X 2 ft
• Cadru din aluminiu: panoul cu LED folosește aluminiu 6063, mânerul alb de pulverizare pentru temperatura de suprafață.
• Lumina cu LED Lightman folosește un difuzor PS de înaltă calitate, lumina este împrăștiată uniform, iar lumina este strălucitoare și moale, făcându-l să se simtă confortabil.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai buni producători și furnizori de panouri cu LED-uri reglabile de 2ft x 2ft din China. Bine ați venit să cumpărați produse durabile de vânzare aici și să obțineți lista de prețuri din fabrica noastră. Toate produsele personalizate sunt de înaltă calitate și preț competitiv.

Descriere produs
panou ultra-subțire, cu profil redus-care are mai puțin de jumătate de inch grosime.
are un reflector superior care previne strălucirea.
este un înlocuitor potrivit pentru un bec fluorescent.
Un variator de 0-10 volți poate fi folosit pentru a o reduce.
Corpul de iluminat are-lumină în lateral. distribuie lumina uniform și fără pâlpâire.
| Putere | 45W |
| Temperatura de culoare | 4000K (alb natural) |
| Culoare de tăiere | Alb |
| Flux luminos | 4500Lm |
| Evaluare IP | IP20 (doar pentru utilizare în interior) |
| Index de randare | >80 |
| Reglabil | Da |
| Dimensiuni | 604 x 604 x 10 mm (23,75 x 23,75 x 0,4 inchi |
Mai multe detalii




Aplicație

Tag-uri populare: Panou cu led de 2 ft x 2 ft, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, eșantion gratuit
-
Panou Lumini Pentru TavanVedeți mai multe> -
Plafoniera Panouri LuminoaseVedeți mai multe> -
Panou plat pătrat LED integrat reglabilVedeți mai multe> -
Plafoniera Drop Panouri NoriVedeți mai multe> -
Corpuri cu panou plat LED de 20 WVedeți mai multe> -
Led Panouri LED Plate Receesed LuminiVedeți mai multe>










