Produse
Panou LED de 1 ft X 4 ft 120 V LED cu iluminare din spate
• Conexiune de sudură fără sudură din cadru de aluminiu, împiedică scurgerea-de lumină.
• Lumina distribuie uniform, luminozitate ridicată, anti{0}}orbire.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai buni producători și furnizori de panouri LED de 1ft x 4ft 120v dimmable LED cu iluminare din spate din China. Bine ați venit să cumpărați produse durabile de vânzare aici și să obțineți lista de prețuri din fabrica noastră. Toate produsele personalizate sunt de înaltă calitate și preț competitiv.

Descriere produs
• Potrivit pentru birouri și depozite.
• Are o durată de viață de 50.000 de ore.
• Sigur la atingere și disiparea căldurii.
• Ideal pentru medii umede și uscate.
| Voltaj | 100-277V AC |
| Putere | Ajustabil (25/30/36W) |
| Actual | 0.4A |
| Temperatura de culoare | Ajustabil 3500K, 4100K, 5000K |
| Culoare de tăiere | Alb |
| Flux luminos | 5000Lm |
| Evaluare IP | IP20 (doar pentru utilizare în interior) |
| Index de randare | >80 |
| Reglabil | Da |
| Dimensiuni | 1213 x 298 x 8,2 mm (47,75 x 11,75 x 0,3 inchi) |
Mai multe detalii



Aplicație


Tag-uri populare: 1ft x 4ft led panel 120v dimmable led backlit light panel light, China, furnizori, producatori, fabrica, cumpara, pret, cel mai bun, ieftin, de vanzare, in stoc, mostra gratuita
-
Panou Lumini Pentru TavanVedeți mai multe> -
Noua lumină pentru panou de sterilizareVedeți mai multe> -
Panou plat LED montat la suprafațăVedeți mai multe> -
Lumină cu panou plat LED SkytileVedeți mai multe> -
Panou de iluminat cu LED rotund, rotund, alb, 24 WVedeți mai multe> -
Plafoniera cu iluminare din spate pentru birouVedeți mai multe>









