Produse
Senzor de mișcare OZN Lumină LED High Bay
* Perfect pentru magazii, fabrici, spatii frigorifice, depozite si spatii mari acoperite.
* Excepțional de eficient, producând 26600 lumeni la 140lw/W.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai buni producători și furnizori de senzori de mișcare OZN cu led high bay light din China. Bine ați venit să cumpărați produse durabile de vânzare aici și să obțineți lista de prețuri din fabrica noastră. Toate produsele personalizate sunt de înaltă calitate și preț competitiv.

Caracteristica produsului
* Perfect pentru magazii, fabrici, spatii frigorifice, depozite si spatii mari acoperite.
* Excepțional de eficient, producând 26600 lumeni la 140lw/W.
* În comparație cu utilizarea becurilor cu vapori de mercur, puteți economisi până la 70% din cheltuielile cu electricitatea.
Specificatii:
| Putere | 150W |
| Tensiune de intrare | AC100-277V / 277-480V |
| PF | >0.95 |
| Eficiența șoferului | >90% |
| Flux luminos | 28000 lm |
| Temperatura de culoare | 4000K/5000K |
| CRI | Ra>70 |
| Funcție opțională de reglare a luminii | 1-10VDC |
| Unghi de iluminare | 92 de grade |
| Scăderea luminozității LED-urilor | <5%/6000 hrs |
| Viața de muncă | 50.000 de ore |
| Temperatura de lucru | -30 de grade – +45 grade |
| Nivel de protecție | Locație umedă/IP65 |
Mai multe detalii poze


Aplicație
Iluminat perfect pentru depozit/atelier/hambar/garaj.

Tag-uri populare: senzor de mișcare OZN led high bay light, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, probă gratuită
-
Lumini cu LED-uri de 400 WVedeți mai multe> -
500w Led High Bay LightVedeți mai multe> -
Iluminarea depozitului ascunsVedeți mai multe> -
Iluminat depozitVedeți mai multe> -
Lumină cu LED-uri OZN de 150 W cu intensitate reglabilăVedeți mai multe> -
Iluminat pentru magazin cu lampă LED OZN High BayVedeți mai multe>









