Produse
Led Linear Warehouse High Bay Led LIght
Introducere produs:

Caracteristica produsului:
LED Linear High Bay este fabricat din aluminiu anodizat, extrudat, greu, astfel încât să poată face față oricărui lucru pe care îl puteți desprinde. T
el fin-proiectate de fixare disipa caldura si pastreaza LED-uri în interiorul rece și dreapta de ani și ani de zile.
Utilizat pe scară largă în aeroport, dealer auto, educație, sănătate, distribuție, gimnazii, industriale și depozit, recreere și locuri publice.
Specficarea produsului:
| Motor LED | Cipuri de înaltă calitate 2835 sau 5630 |
| Watts disponibile | 80W, 100W, 120W, 150W, 200W |
| Factor de putere | >0.95 |
| Temperatura ambiantă | -20°C ~ +45°C |
| Tensiuni disponibile | Ac100-240V 50/60Hz standard |
| Lumen de ieșire | 80W: 11200lm | 100W: 14000lm | 120W: 16800lm | 150W: 21000lm | 180W: 25200w | 200W: 28000lm |
| Evaluare IP | IP65 |
| Ik | IK10 |
| Unghiurile fasciculului | 120° |
| CRI | >80 |
| Eficiență | 140 lm/w, Max.160lm/w |
| Tvc | 3000 ~ 6500K |
| Certificari | TUV, ASA, CB, D-Mark, CE, RoHS |
Mai multe detalii:
Dimensiuni:




LM80 LED SMD2835 Chips-uri
Durata de viață utilă mediană L70>50.000hrs;
L90>20.000hrs


Meanwell de înaltă calitate
HLG Driver
Ip65 rezistent la apă
Fără pâlpâire
Fără strălucire
Garanție de 7 ani


Senzor cu microunde / Funcția dimming
Cu tehnologie cu microunde de 5,8 G Hz, performanță stabilă de detecție și durată lungă de viață, folosind senzor impermeabil IP65
Suport 1-10V auto-dimming și ON / OFF dimming
Zona de detecție Max. este de 16m*8m (D*H)
Instalare

Paranteze de montare pe suprafață

Suspendare

montat pe perete
Tag-uri populare: led-uri liniare depozit de mare bay led-uri de lumină, China, furnizori, producatori, fabrica, cumpara, pret, cel mai bun, ieftine, de vânzare, în stoc, eșantion gratuit
-
Lumini LED High Bay de 400 WVedeți mai multe> -
Iluminare LED de înaltă temperaturăVedeți mai multe> -
254nm Uv Led Light 200w 100w Pentru dezinfecțieVedeți mai multe> -
Led Leaner High Bay LuminiVedeți mai multe> -
Soluții de iluminat pentru depozite cu economie de energieVedeți mai multe> -
Proiector LED violet de 30 WVedeți mai multe>













