Produse
Led High Bay OZN 150 Watt Negru Integrat
Eficiență luminoasă: 150lm/w
LED-uri: SMD2835
CRI: >70>80
Intrare: AC200-240V
Marca driver: Philips
Unghiul fasciculului: 60 grade / 90 grade / 120 grade
Reglabil: 1-10V pentru opțiune
Senzor cu microunde: pentru opțiune
Grad IP: IP65
Introducerea Produsului:

Caracteristica produsului:
Lumina led high bay 150W nou proiectată este de tip economic, realizată din aluminiu turnat sub presiune și lentilă PC. furnizează un flux de lumen ridicat la costuri reduse, permițând o valoare extremă în instalațiile luminoase.
Aspect frumos, design avansat de disipare a căldurii, eficiență luminoasă ridicată, până la 160 lm/w.
Conservare ridicată a energiei și protecție a mediului, durată lungă de viață, mai mult de 50000 de ore.
1-10Opțiuni de reglare V și senzor cu microunde, clasa de protecție IP65.
Philips, driver Meanwell și pentru opțiuni.
Specificații de produs:
| numarul modelului | BW-150W-U12 |
| Putere LED | 150W |
| Eficiența luminii | 150 lm/w |
| Marca Chip | Leduri SMD 2835 |
| Tensiune de intrare | AC200-240V |
| Materiale | Carcasă din aluminiu plus lentilă PC/Sticlă |
| Unghiul fasciculului lentilei | Philips / marca chinezeasca |
| Accesorii | PC/Reflector din aluminiu pentru opțional Brack și pentru opțional 1-10V Dimming, cuptor cu microunde pentru opțional |
| CRI | >70>80 |
| PF | >0.95 |
| CCT | 3000/4000/5000/5700k |
| Durata de viata LED | >50,000ore |
| Temp. de lucru | -30 grade - plus 45 de grade |
| Evaluare IP | IP65 |
| Instalare | Montare cu cârlig / Montare suspendată / Montare pe suport |
| Dimensiune | Φ285x152mm |
| GWkg | 3,1 kg |
| Dimensiunea de ambalare | 365x365x185mm |
Mai multe detalii:
Dimensiunea luminilor High Bay de 150 W

UFO LED High Bay 150W cu lentila PC
Lentila are opțiuni de 60/90/120 de grade, transmisia este foarte mare, satisface nevoile diferiților clienți și diferite locații.

LED OZN High Bay cu reflector
Reflectorul are PC/Aluminiu pentru opțiuni, utilizați reflector pentru golfuri înalte cu LED-uri pentru a reduce strălucirea, economii de energie și performanță ridicată, lentila de 60/90/120 de grade este furnizată pe baza diferitelor aplicații de iluminare.

Structură luminoasă cu LED-uri UFO High Bay

Accesorii pentru lumină LED High Bay 150W
GS LIGHT oferă un cârlig triunghi pentru a obține o dimensiune mai mică a ambalajului pentru a economisi costul de transport.
Coarda de siguranță asigurați-vă că instalarea dvs. este mai sigură.

Lumini LED High Bay Senzor pentru microunde
Oferim microunde Senor cu telecomandă pentru opțiuni
Luminile cu LED-uri cu senzor de mișcare vor costa puțin în plus. Prin urmare, unele spații comerciale pot instala opțiunile mai puțin costisitoare atunci când oferă aceleași avantaje LED.
Dar, cu funcția senzor de mișcare, este posibil să economisiți mai mult costul de energie electrică pe termen lung. care se poate porni și opri automat sau se poate reduce la nivel scăzut de iluminare.

Aplicație:
Luminile cu LED-uri înalte pot fi utilizate pentru multe locuri diferite, cum ar fi depozit, Factroy, gimnaziu, expoziție, curs, aeroport, publicitate în aer liber, stație de metrou,
Metoda de instalare:

Tag-uri populare: led high bay ufo 150 wați negru integrat, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, probă gratuită
-
Lumini cu LED-uri de 480 de volțiVedeți mai multe> -
Sistem de stocare a bateriilor solareVedeți mai multe> -
Led industrial Bay înaltVedeți mai multe> -
Lumini industriale High Bay ultra subțiriVedeți mai multe> -
Becuri reglabile cu schimbare de culoareVedeți mai multe> -
Bec invertor de 12 wațiVedeți mai multe>










