Produse
LED High Bay 140lm/W
Golfurile înalte cu LED-uri din seria Hoftronic Moona au o putere luminoasă de 140 de lumeni pe watt și sunt disponibile în versiuni de 100 de wați, 150 de wați și 200 de wați. O putere de lumină extrem de mare, extrem de potrivită pentru spațiile cu tavane înalte unde o bună iluminare este esențială. Aceasta ar putea include următoarele domenii:
Trimite anchetă
Introducerea Produsului

Caracteristica produsului
Golfurile înalte cu LED-uri din seria Hoftronic Moona au o putere luminoasă de 140 de lumeni pe watt și sunt disponibile în versiuni de 100 de wați, 150 de wați și 200 de wați. O putere de lumină extrem de mare, extrem de potrivită pentru spațiile cu tavane înalte unde o bună iluminare este esențială. Aceasta ar putea include următoarele domenii:
- Halele fabricilor
- Săli mari de birouri
- Grajduri
- Centre sportive
- Depozite
| Tensiune de intrare: | 200-240V AC |
| Factor de putere: | >0.9 |
| wați: | 100, 150 sau 200 de wați |
| Flux luminos: | 140lm/W |
| Temperatura de culoare: | 4000K sau 6000K |
| Reglabil: | Nu |
| Evaluare IP: | IP65 |
| Curent de pornire: | 50A |
| Max. durata curentului de pornire: | 15μs |
| Indicele de redare a culorii (CRI): | >70Ra |
| Unghiul fasciculului: | 120 de grade |
| Material: | Aluminiu |
| Potrivit pentru: | Interior și exterior |
| Temperatură de lucru: | -35 grade ~ 40 de grade |
Mai multe detalii poze

Aplicație

Tag-uri populare: led high bay 140lm/w, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, probă gratuită
O pereche de:
IP65 UFO LED High Bay
Următoarea:
Lumină LED UFO High Bay 200W
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si
-
LED TRI-LUMINĂ PROOF - VOPOR TIGHT LEDVedeți mai multe> -
Downlight LED de 8 inchiVedeți mai multe> -
Lumini rotunde cu LED pentru magazinVedeți mai multe> -
Becuri LED Echivalent 100WVedeți mai multe> -
Lumină pătrată Led OZN High BayVedeți mai multe> -
Tub de lumină cu LED-uri de 36 W cu mișcare cu microundeVedeți mai multe>










