Produse

Industrială folosind Linear High Bay 150W
Introducerea Produsului:

Caracteristica produsului:
LED Linear High Bay este fabricat din aluminiu extrudat, anodizat, de mare rezistență, astfel încât să poată face față cu orice ați putea servi.
Corpul de iluminat fin proiectat disipează căldura și menține LED-urile în interior rece și strălucitoare ani și ani.
Folosit pe scară largă în aeroporturi, reprezentanțe auto, educație, asistență medicală, distribuție, gimnazii, locuri industriale și depozite, recreere și locuri publice.
Specificații de produs:
| Ieșire lumen | 80W: 10400lm|120W: 15600lm|150W: 19500lm|200W: 26000lm |
| Evaluare IP | IP65 |
| Unghiurile fasciculului | 60 grade 90 grade |
| CRI | >80 |
| Eficienţă | 120 lm/w, max.160lm/w |
| CCT | 3000~6500K |
| Certificari | CE, RoHS |
| Motor LED | Chips-uri 3030 de înaltă calitate |
| Wați disponibili | 80W, 120W, 150W, 200W |
| Factor de putere | >0.95 |
| Temperatura ambientala | -20 grade ~ plus 50 de grade |
| Tensiuni disponibile | AC100-240V 50/60Hz |
Mai multe detalii:
dimensiuni:




Chipsuri LM80 LED SMD2835
Median useful life L70>50,000ore;
L90>20,000ore


Meanwell de înaltă calitate
Driver HLG
IP65 rezistent la apa
Fără pâlpâire
Fără strălucire
7 ani garantie


Senzor cu microunde / Funcție de reglare a luminii
(Disponibil)
Cu tehnologie cu microunde de 5,8 G Hz, performanță stabilă de detectare și durată lungă de viață, folosind senzor impermeabil IP65
Acceptă 1-10V auto-dimming și ON/OFF dimming
Zona de detectare Max. este 16m*8m (D*H)
Instalare

Suporturi de montare la suprafață

Suspensie

montate pe perete
Tag-uri populare: industrial folosind liniar high bay 150w, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, eșantion gratuit




