Produse

Lumină LED de 1500 W Lumină LED rezistentă la apă
Carcasa AL integrată prin turnare sub presiune asigură o disipare mai rapidă a căldurii
Sticlă optică care transmite peste 90% lumină
Driver IP65 cu protecție la scurtcircuit/depășire/supratemperatură/supratensiune

Caracteristica produsului
1. Carcasă din aliaj de aluminiu pentru o disipare îmbunătățită a căldurii, greutate mai mică și siguranță mai mare.
2. Distribuția rezonabilă a luminii bine concepută este perfectă pentru tunel, metrou sau alte situații subterane.
3. Sursa LED de ambalare integrată are un sistem dedicat de disipare a căldurii, driver LED de înaltă calitate și durată lungă de viață.
4. Sistem de auto-control, crește eficiența energetică.
5. Instalare și întreținere ușoară.
Specificatii:
| Putere | 1500w |
| Sursa de lumina | PHILIPS SMD 3030 |
| eficienta luminoasa | >130 lm/w |
| Lumeni | >195000lm |
| Eficiență energetică | >88% |
| Eficiența lămpii | >95% |
| CRI | Ra>80 |
| Unghiul fasciculului | 45/60 de grade |
| TVC | Alb cald 3000K / Alb natură 4000k / Alb rece 6000k |
| Tensiune de intrare | AC85-265V |
| Evaluare IP | IP 65 |
| Dimensiuni | L460 * W412 * H624mm |
| N.W/G.W | 23 kg/27 kg |
Mai multe detalii poze






Aplicație
Folosit pe scară largă pentru fabrici de iluminat, ateliere, depozite, centre logistice, săli de expoziție, stadioane, șantiere navale, mine, stații de taxare pe autostradă, benzinării, supermarketuri, piețe de fermieri și așa mai departe.

Tag-uri populare: 1500w led flood light waterproof led light, China, furnizori, producatori, fabrica, cumparare, pret, cel mai bun, ieftin, de vanzare, in stoc, mostra gratuita

