Produse
Lumină LED High Bay 100W pentru magazin/garaj/hambar
Luminile LED de 1.100W folosesc SMD3030 cu o luminozitate super mare de 14000lm, economisind energie cu până la 80% din factura de energie electrică.
2. Iluminare perfectă a golfului pentru depozit, ateliere, sală de expoziție, centru logistic etc.
3.Lightdot LED Bay Light Carcasă din aluminiu 100% cu design cu aripioare, care este perfectă pentru disiparea căldurii, pentru a prelungi durata de viață și pentru a asigura performanță ridicată pentru mai mult de 50,000-ore de utilizare continuă.
Lumină LED High Bay de 100W pentru magazin/garaj/hambar

Disipare remarcabilă a căldurii
Proiectat cu radiatoare de ventilație, care pot crește puterea de lumină, pot accelera disiparea căldurii și pot prelungi semnificativ durata de viață. Este potrivit pentru zonele umede sau umede, cu un interval de temperatură de lucru de la -20 grade la plus 45 de grade și un interval de umiditate ambientală de 40-90 la sută RH.
Sigur și practic
Pentru ca instalarea să fie considerabil mai simplă este cârligul din SUA și cablul de 3,3 ft cu mufă 3-pen USA. În plus, oferim un cablu de siguranță pentru a preveni scăderea luminii.
Aplicație pe scară largă
Oferă cea mai mare iluminare pentru depozite, săli de expoziție, aeroporturi, săli de sport, naturii și alte facilități.
Descrierea produsului
Luminile LED de 1.100W folosesc SMD3030 cu o luminozitate super mare de 14000lm, economisind energie cu până la 80% din factura de energie electrică.
2. Iluminare perfectă a golfului pentru depozit, ateliere, sală de expoziție, centru logistic etc.
3.Lightdot LED Bay Light Carcasă din aluminiu 100% cu design cu aripioare, care este perfectă pentru disiparea căldurii, pentru a prelungi durata de viață și pentru a asigura performanță ridicată pentru mai mult de 50,000-ore de utilizare continuă.
| Temperatura de culoare | 4000K (alb rece) sau 6500K (lumina zilei) |
| Materialul carcasei | Corp din aluminiu turnat sub presiune și lentilă din policarbonat |
| Clasa de protectie IP | IP 65 |
| Tensiune nominală | 220 V-240 V/AC |
| Durata de viață a iluminatorului | 50000 h |
| Min. indice de redare a culorii (CRI) | 85 |
| Luminozitate | 12000 lm |
| Tip lampă | LED |
| Putere |
100W |
| Unghiul fasciculului | 60 de grade |
Mai multe detalii poze


Corp din aluminiu turnat și lentilă din policarbonat, driver de înaltă calitate.
Aplicație


FAQ
1.Cum sunt pornite și oprite? Există un întrerupător pornit/oprit sau un alt mecanism încorporat în linie?
OZN-urile Bay Lights nu au un comutator inclus. Trebuie conectat la un circuit cu un comutator de control sau la un alt comutator.
2.Sunt reglabile?
Nu reglabil.
3. Pot fi folosite luminile înalte într-un garaj?
Luminile înalte sunt lumini care pot fi montate pe tavane care au peste 20 de picioare înălțime și sunt adecvate pentru utilizare cu tavane înalte. În garaje mari, depozite, ateliere, săli de sport și alte locații în care pot acoperi complet cerințele de iluminat, găsim adesea că sunt folosite lumini LED înalte.
4.Ce fel de iluminat este ideal pentru un garaj?
Opțiunea standard pentru iluminatul de garaj este fluorescent, însă dacă locuiți într-o regiune rece, alegeți o lampă fluorescentă în funcție de cea mai scăzută temperatură a garajului. Sub 50 de grade, multe lumini fluorescente devin inoperante.
Tag-uri populare: 100w led high bay light for shop/garage/hambar, China, furnizori, producatori, fabrica, cumparare, pret, cel mai bun, ieftin, de vanzare, in stoc, mostra gratuita










