Produse
100W-300W OZN LED High Bay Light
* Perfect pentru magazii, fabrici, spatii frigorifice, depozite si spatii mari acoperite.
* Excepțional de eficient, producând 26600 lumeni la 140lw/W.
Trimite anchetă
Introducerea Produsului
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai buni producători și furnizori de 100w-300w UFO led high bay light din China. Bine ați venit să cumpărați produse durabile de vânzare aici și să obțineți lista de prețuri din fabrica noastră. Toate produsele personalizate sunt de înaltă calitate și preț competitiv.

Caracteristica produsului
- Performanță superbă de iluminare, chiar și la 15 picioare sau mai mult, cu o luminozitate de 150 LM/W.
- LED-uri PHILIPS, unghiul fasciculului 60 de grade, 90 de grade și 120 de grade.
- Multe opțiuni de tensiune, inclusiv 100-277V, AC85-265V și 347V la cerere.
- economisind sute de înlocuiri inutile și până la 75% din energie.
- Protecție ridicată IP65; disponibil în condiții umede.
Specificatii:
| Watt | 100W 150W 200W 250W 300W |
| Priză de lumină | Inele și cârlige opționale |
| Alimentare electrică | Regular/Meanwell |
| Tensiune de intrare | AC85-265V |
| Frecvența puterii | 50 / 60Hz |
| Factorul de putere | 0.95 |
| Cip LED | Cip LED PHILIPS |
| Eficacitatea sistemului | 150LM/W (CCT=2700-6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald/alb natural/alb rece (2700-6500K) |
| CRI | Ra80 |
| Unghiul fasciculului | 60 de grade / 90 de grade / 120 de grade |
| Evaluare IP | IP65 |
| Radiator | Carcasă groasă din aluminiu |
| Locuințe | ADC12 turnat-aluminiu |
Mai multe detalii poze



Aplicație
Iluminat perfect pentru depozit/atelier/hambar/garaj.

Tag-uri populare: 100w-300w ufo led high bay light, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, eșantion gratuit
O pereche de:
Lumină LED High Bay 100W-200W
Următoarea:
Corp de iluminat LED High Bay de 500 W
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si












