Produse
Lumină LED High Bay de 1000 W
Carcasa AL integrată prin turnare sub presiune asigură o disipare mai rapidă a căldurii
Sticlă optică care transmite peste 90% lumină
Driver IP65 cu protecție la scurtcircuit/depășire/supratemperatură/supratensiune

Caracteristica produsului
1. Folosind un singur LED puternic ca sursă de lumină, cu un design unic de iluminare cu un singur modul integrat Multi-cip; Selectarea unui cip semiconductor importat excelent, care are conductivitate termică ridicată, degradare luminoasă scăzută, culori pure și fără umbră puternică etc.
2. Radiatorul de căldură adoptă o tehnologie unică de schimbare a fazei cu structură integrată din aluminiu, transmite eficient căldura, reducând astfel temperatura corpului, asigură durata de viață a cipului LED și a driverului de putere.
Specificatii:
| Tensiune de intrare | AC 100-277V / 50-60Hz |
| Tip LED | SMD/COB |
| Putere LED | 1-10W(CREE) 1-3W(TD) |
| Consum total de energie | 200W |
| Flux luminos (±5%) | 19000lm |
| Temperatura de culoare (CCT) | 2700-5000K |
| Unghiul fasciculului reflectorului (opțional) | 45 de grade / 90 de grade / 120 de grade |
| Indicele de redare a culorilor (CRI) | CRI>80 |
| Eficiența lămpii | >90% |
| Eficiență luminoasă LED | 95-105lm/W |
| Factorul de putere (PF) | >0.95 |
Mai multe detalii poze






Aplicație
1. Aplicat la stadionul de fotbal, stadionul de baschet, terenul de tenis, terenul de golf și așa mai departe.
2. Folosit pentru lampă de peisaj, iluminat din curte.

Tag-uri populare: 1000w led high bay light, China, furnizori, producatori, fabrica, cumpara, pret, cel mai bun, ieftin, de vanzare, in stoc, mostra gratuita
-
Iluminat led pentru depozit cu senzor de mișcareVedeți mai multe> -
High Bay rezistent la explozieVedeți mai multe> -
Prelucrarea alimentelor NSF IP69K LED High Bay LightVedeți mai multe> -
Lumini Led OZN High BayVedeți mai multe> -
Iluminat depozitVedeți mai multe> -
Lumină pătrată Led OZN High BayVedeți mai multe>










