Produse
Solar lumina de inundații în aer liber
Introducere produs:

Caracteristica produsului:
Acest sistem solar de lumină împotriva inundațiilor include 5 lumini de inundații, fiecare 500 lumeni;
21 "x13.7" 22% eficiență energetică panou solar mono mare inclus;
Noua baterie LifePO4 de 6.4V 18.000mAh inclusă;
Lumini solare de înaltă performanță – rămân aprinse timp de până la 12 ore;
Corpul lămpii din aluminiu pentru durabilitate de lungă durată;
IP65 proiectat impermeabil, asigură siguranța pentru utilizarea în aer liber, protejând lampa de ploaie, lapoviță sau zăpadă;
Luminile de inundație pot fi, de asemenea, utilizate în zonele interioare.
Specficarea produsului:
| Nume produs | 5 capete lumini solare de inundații |
| Lumini de inundații Qty. | 5 |
| Flux luminos | 500LM x 5 |
| Cip LED | SMD 2835 (eficiență ridicată) |
| Panou solar | Siliciu monocristalin 6V/30WP |
| Baterie litiu | 6.4V/18.000mAh |
| Temperatura culorii | 3000K,5000K Personalizate |
| Ip Evaluat | IP65 |
| Timp de încărcare | 6-8 ore |
| Timp de lucru | 10-12 ore |
| Materiale pentru caroserie | Aluminiu |
| Dimensiunea panoului solar | 535 x 350 x 18mm |
| Dimensiunea luminii de inundații | 130 x 172 x 43mm |
| Temperatura | -20°C - +60°C |
| Garanție | 2 ani |
| Certificat | ISO9001, CE, RoHs, IP65 |
| Aplicaţii | Hambar, Gradina, Piscina, Garaj, Interior, etc |
Mai multe detalii:
【Luminează-ți casa】
Goldsuno cinci capete sistem de lumină solară de inundații va lumina zona în aer liber: frontdoor, curte, piscina, semn, gradina, cale etc, și, de asemenea, zona interioară: magazie, hambar, garaj, depozit etc. Cu iluminatul de la luminile solare de inundații în aer liber amurg până în zori, copiii tăi se bucură de joc și de alergare cu câinii în curtea din spate.
【Cinci capete și ușor de instalat】
Cele 5 lumini de inundație pot fi instalate împreună sau separat pentru a ilumina zona exterioară / interioară. Panoul solar și lumina de inundație sunt ambele ușor de configurat, care pot fi montate pe perete, apoi conectați-le cu cablul de extensie furnizat.
【21 "X13.7" 22% eficiență energetică Mono Panouri solare 】
Panouri solare de 30W,6V,Încărcare rapidă full charge în 6-8 ore, 0 Factură de energie electrică. Se va porni la apusul soarelui și se va opri automat la răsăritul soarelui. Este echipat cu mărgele LED de înaltă calitate și baterie reîncărcabilă LifePo4 de 6.4v-18Ah Oferind o medie de 10-12 ore timp de iluminare continuă cu încărcare completă.
【Protecție durabilă și IP65】
Hidroizolația evaluată IP65 cu carcasă robustă din aluminiu all-in-one, permite luminilor solare de inundații în aer liber cu telecomandă să ofere iluminare nocturnă pentru performanțe optime pe tot parcursul anului și în toate climatele.






Tag-uri populare: lumina solară în aer liber de inundații, China, furnizori, producatori, fabrica, cumpara, pret, cel mai bun, ieftine, de vânzare, în stoc, eșantion gratuit










