Produse

Proiector LED de mare putere
PF≥0.95, CRI>80.
Clasament IP65 rezistent la apă.
Suport reglabil cu mai multe unghiuri.
Trimite anchetă
Introducerea Produsului

Caracteristici:
PF≥0.95, CRI>80.
Clasament IP65 rezistent la apă.
Suport reglabil cu mai multe unghiuri.
Lentilă temperată cu transmisie de înaltă eficiență.
Durata de viata lunga: 50000h.
Specificație
| Putere | 300W±10% |
| Voltaj | AC 100-265V, 50Hz |
| Cip LED | Data nașterii 2835 |
| Efect de lumină | 80 lm/W |
| Temperatura de culoare | 6000~6500K |
| Factor de putere | PF Mai mare sau egal cu 0,95 |
| Indicele de redare a culorilor | Ra>80 |
| Evaluare IP | IP65 |
| Unghiul fasciculului | 80 de grade |
| Material | Aluminiu turnat sub presiune+Sticlă |
Mai multe imagini


Aplicații

Tag-uri populare: Proiector cu LED de mare putere, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, eșantion gratuit
O pereche de:
Lumină de inundație COB
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si

