Produse
Proiectoare
1. Economii de energie de până la 90 la sută în comparație cu proiectoarele care utilizează lămpi cu halogen.
2. Economii de energie de până la 45 la sută în comparație cu corpurile de iluminat care folosesc lămpi cu descărcare convenționale.
3.Bright, robust și durabil.
4. Distribuție omogenă a luminii și strălucire redusă
Proiectoare

Descriere produs
1. Economii de energie de până la 90 la sută în comparație cu proiectoarele care utilizează lămpi cu halogen.
2. Economii de energie de până la 45 la sută în comparație cu corpurile de iluminat care folosesc lămpi cu descărcare convenționale.
3.Bright, robust și durabil.
4. Distribuție omogenă a luminii și strălucire redusă
5,5 ani garanție.
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Unghiul de emisie a luminii | 120 de grade |
| Tensiune nominală | 240 V/AC |
| Minim maxim. frecvență | 50 / 60 Hz |
| Tip lampă |
SMD |
| Adâncime | 60 mm |
| Min. indice de redare a culorii (CRI) | 80 |
| Min. rezistenta la temperatura | -20 grad |
| Max. rezistenta la temperatura | 50 de grade |
| Material | Aluminiu |
| Clasa de protectie IP | IP 66 |
| Minim maxim. tensiune nominală | 220 / 240 V/AC |
Mai multe detalii poze

Design avansat al radiatorului. Radiator din aluminiu cu design științific pentru sarcini grele, disipare perfectă a căldurii, durată de viață lungă.
Aripioare speciale pentru radiatoare. Ajută la extragerea mai multă căldură.

Aplicație

FAQ
1. Cât de mare am nevoie de un proiector?
Luminile de inundație necesită700 până la 1300 lumeni. Cu cât luminile sunt mai strălucitoare, cu atât emit mai mulți lumeni și spațiul dvs. este mai sigur.
2.Cu ce este echivalentul reflectorului LED de 100W?
1000 W. Ieșirea de 100 W este echivalentul aProiector standard de 1000 W. Oferind o durată de viață extinsă a lămpii de 30,000 în comparație cu alternativa cu halogen, această lampă robustă economisește până la 80% consumul de energie.
3.Care este mai luminos 100w sau 200w?
The200 Wbecurile luminează cu o luminozitate mai mare decât becurile de 100 W.
4. Câtă zonă acoperă o lumină de inundație?
Astfel, corpurile de iluminat pe stâlp unic pot deservi o suprafață de aproximativ patru ori mai mare decât înălțimea de montare - pătrat.
5.Cum se calculează reflectoarele exterioare?
Se recomandă orientarea dispozitivului la cel puțin 30 de grade sub orizontală și la 2/3 din distanță peste zona care urmează să fie iluminată.
Tag-uri populare: proiectoare, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, eșantion gratuit
-
Luminile solare de securitate Lumină solară pentru inunda...Vedeți mai multe> -
Lămpi cu led pentru arena de echitație interioarăVedeți mai multe> -
Lumini cu LEDVedeți mai multe> -
Lumină solară de securitateVedeți mai multe> -
6500K industria de iluminat puternicăVedeți mai multe> -
Montați pe tavan LED cu panou plat de 2x4ftVedeți mai multe>










