Produse
Stadion exterior cu o înălțime de inundație de 3000k
Carcasa sa este realizată în cea mai mare parte din aliaj de aluminiu, iar sursele de lumină includ lămpi cu halogenuri metalice, LED-uri etc. cu design rezistent la apă și praf.
Trimite anchetă
Introducerea Produsului

Caracteristici
- Durată de viață lungă:Până la 60,000+ ore pentru lămpile fără electrozi de-înaltă frecvență.
- Eficiență energetică:Economisește cu 75% mai multă energie decât becurile cu incandescență (de exemplu, 85W de lumină de inundare este egală cu 500W incandescentă în luminozitate).
- Eco-compatibilitate:Folosește agenți solizi de mercur cu o capacitate de reciclare de 99%.
-Flicker-funcționare fără pâlpâire:Reduce oboseala ochilor cu modurile de lucru de-înaltă frecvență.
- Caietul de sarcini
| 投光灯 Floodlight | |
| Putere | 10W 30W 50W 80W 100W 150W 200W 300W |
| Tensiune de intrare (V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Temperatura de culoare (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Eficiență luminoasă (LM/W) | 150LM/W |
| Unghiul fasciculului | 180 de grade |
| Impermeabil | IP66 Impermeabil |
| Material | ADC12 turnare-aluminiu |
| Șofer | Șofer normal sau șofer MEANWELL |
| Caracteristica | fără pâlpâire |
tehnologii cheie de produs
Detaliu 01.
Detaliu 02.
Aplicații


Compania noastră






Tag-uri populare: Stadion exterior cu înălțime de inundație de 3000k, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, probă gratuită
O pereche de:
200w,500w,1000wHazardous Location Light
Următoarea:
Stadion exterior cu lumină de inundație de 5000k
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si
-
Păsări LightVedeți mai multe> -
Lumini Led Pentru PăsăriVedeți mai multe> -
Lumini de inundație cu senzor de mișcare montat pe streașinăVedeți mai multe> -
Cea mai strălucitoare lumină de securitate cu senzor de m...Vedeți mai multe> -
Proiector LED pentru exterior cu senzor de mișcare PIRVedeți mai multe> -
Lumini de inundație cu LED de securitate de 600 WVedeți mai multe>













