Produse
Plafoniera Smart 40W 60x60
Defecțiune de lumină scăzută
Luminozitate ridicată
Smooth Dimming – 0-10V de estompare
UGR<19
Fără pâlpâire și fără zgomot deranjat
Rezistent la țânțari și la praf
Consum redus de energie
Trimite anchetă
Introducerea Produsului

Sursă de lumină LED de înaltă calitate, curent de ieșire stabil, lumină moale fără strălucire, adio poluării luminoase invizibile
Atribut
| Tip LED | BENWEI |
| Putere | 40W |
| Temperatura de culoare | 4000K/5000K (disponibil implicit)/6500K |
| Eficiența luminii | 120 lm/W |
| CRI | 80 |
| Unghiul fasciculului | 110 grade |
| Durata de viata LED | 100,000h |
| Tip de șofer | Izolat |
| Eficiența șoferului | 0.87 |
| Clasa de protectie IEC | IP44 |
| Certificat | CE, CB, ERP, RoHS |
| Protectie la supratensiune | 4KV |
| Temperatura de Operare | -20 grade până la plus 40 de grade |
| Tensiune de intrare | 200-240Vac |
| Frecvența de intrare | 50/60 Hz |
| Factor de putere | >0.95 |
| Curent de pornire | <20A |
| Control inteligent | ZigBee/Dimming/Daylight/Infrared Daylight/PIR Senso/Senzor cu microunde |
| Material | Chilă în formă de T încorporată Montare/ Suspendare/ Cataramă cu arc |
| CRI | >95 |
| Opțiune de montare | Montare încorporată/Chilă în formă de T Montare încorporată/ Suspendare/ Cataramă cu arc Montare încorporată |
| garanție | 5 ani |
Afișează imagini













Tag-uri populare: Panou de plafon inteligent 40w 60x60, China, furnizori, producatori, fabrica, cumparare, pret, cel mai bun, ieftin, de vanzare, in stoc, mostra gratuita
O pereche de:
98 Ra Panou de lumină pătrat
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si
-
2x4 LED cu ecran plat 60x120 6000kVedeți mai multe> -
Led Paneli 600x600Vedeți mai multe> -
Lumină cu panou LED 24x24Vedeți mai multe> -
Lumină cu panou LED pentru luminatorVedeți mai multe> -
Montaj de plafon cu panou plat rotund LED cu schimbare de...Vedeți mai multe> -
Lampă UVC pentru sterilizarea medicamentelorVedeți mai multe>










