Produse

Pătrat de lumină panou cu LED
1. Panou subțire din policarbonat pentru aplicarea pe tavan joasă.
2. Luminozitate ridicată cu ieșire de lumină uniformă și fără strălucire.
Trimite anchetă
Introducerea Produsului

Descriere produs
| Putere | 20 W |
| Tensiunea nominală de intrare | 230 V |
| Frecvență | 50 Hz |
| Temperatura de Operare | -10 grade până la 45 de grade |
| Factor de putere | 0.9 |
DIMENSIUNI SI GREUTATE
| Dimensiuni ambalaj Lxlxh (cm) | 26,1 cm x 4,5 cm x 24,7 cm |
| Dimensiunile decupate | 200 mm |
| Dia | 230 mm |
| Înălţime | 27 mm |
| Lăţime | 230 mm |
Mai multe detalii



Domenii de aplicare


Tag-uri populare: led trim panel light square, China, furnizori, producatori, fabrica, cumparare, pret, cel mai bun, ieftin, de vanzare, in stoc, mostra gratuita
O pereche de:
Plafoniera pătrată ultra-subțire cu LED 15W
Următoarea:
Panou de iluminat cu LED patrat 12W
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si

