Produse
Lampă cu panou cu iluminare din spate LED pentru clasă
1. Economie de energie cu 70-90 procente decât lămpile tradiționale.
2. Durată lungă de viață de peste 50,000 ore.
3. Placa de ghidare a luminii de eficiență asigură iluminarea uniformă a planului.
4. Aspectul arată artistic, distins și elegant, prietenos cu mediul,
5. Ușor de instalat, ar putea furniza nu numai lumină, ci și senzație plăcută.
6. Intrare 85-265V AC, driver de curent constant izolat.
Trimite anchetă
Introducerea Produsului

Soluție de panou cu iluminare din spate LED pentru o gamă largă de aplicații comerciale
• Panou clasificat TP(b), potrivit pentru o serie de aplicații comerciale de tavan suspendat
• Disponibil pentru tavane suspendate cu sisteme de 600x600mm și 1200x600mm
• Versiunile alb rece 4000K și Daylight 6000K sunt disponibile
• Design cu iluminare din spate pentru o eficiență sporită a lumenului
Atribut
| Voltaj | 220V-240V |
| Frecvență | 50-60Hz |
| Factor de putere | Mai mic sau egal cu 0.9 |
| Temperatura de culoare | Opțiune 4000K și 600K |
| Constructie | Policarbonat |
| Evaluare IP | IP65 |
| Evaluare IK | IK02 |
| Reglabil | DA |
| Sursă de lumină | LED care nu se poate înlocui |
| Voltaj | 220 → 240 V AC |
| Flux luminos | 32W 3500 Lm |
Afișează imagini













Tag-uri populare: lampă LED cu panou iluminat din spate pentru clasă, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, probă gratuită
Următoarea:
0-10Plafon cu LED-uri reglabile V
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si










