Produse
Panou cu LED alb rece de 40 W
● Design robust
● Rezistenta la abraziune
● Ușor de utilizat

Caracteristică:
● Design robust
● Rezistenta la abraziune
● Ușor de utilizat
Specificație:
| numele produsului | Panou cu LED alb rece de 40 W |
| Putere | 18W 36W 40W 60W |
| Evaluare IP | IP55 |
| Temperatura de culoare | 2700-6500K |
| Culoarea corpului | alb |
| Unghiul fasciculului | 120 de grade |
| Eficacitate luminoasă | 160lm/W |
| Cip LED | Epistar / SMD2835 |
| Tensiune de intrare | 100-240V |
| Culoare | Alb rece |
| CRI | 95Ra |
| Formă | Pătrat |
| Material | Aliaj de aluminiu plus PC |
| Durată de viaţă | 50000 de ore |
| garanție | 5 ani |
Descrierea panoului cu LED alb rece de 40 W:
Datorită perfecțiunii și abordării orientate spre calitate, ne-am sculptat nișă în industrie, oferind o gamă extinsă de panouri LED alb rece de 40 W. Gama noastră de lumini este utilizată pe scară largă în pub-uri, baruri și alte locuri. Pentru a asigura calitatea mașinilor, profesioniștii pricepuți examinează aceste lumini pe diverși parametri. În afară de aceasta, oferim întreaga noastră gamă în diferite specificații, pentru a răspunde cerințelor variate ale clienților noștri.
Detaliu:








Care este diferența dintre panourile LED iluminate din spate și cele cu iluminare pe margine?
Diferența principală dintre LED-urile iluminate pe margine și iluminate din spate constă în aranjarea iluminării. Sursele de lumină ale afișajelor Edge-lit sunt plasate pe un difuzor (de obicei subțire) în spatele LCD-ului pentru a crea dispersia luminii. Avantajul semnificativ al utilizării unui afișaj LED cu lumini cu ecran plat Edge-lit este grosimea redusă.
Iluminarea LED este bună sau proastă?
Așa cum corpurile cu LED-uri sunt mai eficiente din punct de vedere energetic decât corpurile de iluminat incandescent și fluorescent compact (CFL), luminile de fundal cu LED-uri sunt, de asemenea, eficiente din punct de vedere energetic. De fapt, ele sunt printre cele mai eficiente tipuri de iluminare din spate.
Care este avantajul luminii de fundal LED?
Beneficiile iluminatului cu LED. Luminile LED sunt eficiente din punct de vedere energetic, de lungă durată și emit mai puțină căldură. Acestea folosesc cu până la 90% mai puțină energie decât becurile cu incandescență, durează de până la 40 de ori mai mult și oferă o ieșire de lumină de înaltă calitate.
Tag-uri populare: Panou cu LED alb rece de 40 wați, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, probă gratuită
-
600x600 Led Panel DaylightVedeți mai multe> -
5ft Led Batten FitingVedeți mai multe> -
Lumină cu panou cu LED de tavan Montată la suprafațăVedeți mai multe> -
Producători de panouri LED de vânzareVedeți mai multe> -
Downlights LED cu panou platVedeți mai multe> -
Pescuit de noapte cu lumină neagră cu LEDVedeți mai multe>









