Produse
Panou Luminos Comercial pentru Mall Comercial
1. Economie de energie cu 70-90 procente decât lămpile tradiționale.
2. Durată lungă de viață de peste 50,000 ore.
3. Placa de ghidare a luminii de eficiență asigură iluminarea uniformă a planului.
4. Aspectul arată artistic, distins și elegant, prietenos cu mediul,
5. Ușor de instalat, ar putea furniza nu numai lumină, ci și senzație plăcută.
6. Intrare 85-265V AC, driver de curent constant izolat.
Trimite anchetă
Introducerea Produsului

- Tensiune de intrare: 120 VAC
- Power factor: >95 la sută. THD<15%
- Eficacitate luminoasă: până la 120 lm/w
- Indicele de redare a culorilor: 80RALED
- Tip: LED LM80 SMD de înaltă performanță
- Temperatura de funcționare: -30 grade până la 50 de grade (-22 grade F până la 122 de grade F)
- Power factor: >95 la sută. THD<15%
- Eficacitate luminoasă: până la 120 lm/w
- Indicele de redare a culorilor: 80RALED
- Tip: LED LM80 SMD de înaltă performanță
- Temperatura de funcționare: -30 grade până la 50 de grade (-22 grade F până la 122 de grade F)
Atribut
| Materialul corpului | Corp din aliaj de aluminiu |
| Marca | BW |
| CALC - Tehnologia becurilor | LED |
| Descrierea temperaturii culorii | Alb rece |
| Valoarea temperaturii culorii | 4000 K |
| Reglabil | Nereglabil |
| Uz casnic/comercial | Potrivit pentru uz comercial |
| De urgență | Non-Urgență |
| Evaluare energetică | Nici unul |
| Instalare montaj | Montat pe tavan |
| Elemente de fixare furnizate | Fixări și fitinguri furnizate |
| Culoarea cadrului | Vopsit în alb |
| Evaluare IP | IP40 |
| Utilizare în interior/exterior | De interior |
| Material pentru lentile/difuzor | Difuzor din plastic |
| Durata vieții | 30,000 ore |
| Tehnologia becurilor | LED |
| Bec(e) furnizat(e). | LED integrat |
| Lm | 3700 lm |
| Lm Band | 3001-5000 |
| Garanția producătorului | 3 ani garanție |
| Dimensiunea pachetului | 1 |
| Culoare părinte | alb |
| Piese în pachet/cutie | 1 |
| Consumul de energie | 40 W |
| Valoarea factorului de putere | 0.9 |
| Tip de putere | Alimentat de la reţea |
| Alimentare cu tensiune | 220-240 V |
| Lungimea produsului | 595 mm |
| Tip produs | Panou pătrat iluminat din spate |
| Lățimea produsului | 595 mm |
| Formă | Pătrat |
| Compatibilitate inteligentă | Nu destept |
| Transformator | Driver LED integrat |
| Evaluare unificată de strălucire (4H8H 20/50/70) | UGR < 19 |
| kWh la 1000 de ore de viață | 40 kWh/1000h |
Afișează imagini













Tag-uri populare: panou de lumină comercial pentru mall, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, eșantion gratuit
O pereche de:
Panou iluminat din spate de 40 W
Următoarea:
Birou comercial cu montare la suprafață
Trimite anchetă










