Produse
Panou de lumină pătrată cu LED 60x60
Profil redus, perfect pentru renovare sau construcție nouă
Instalare prietenoasă cu antreprenorii, rapidă și ușoară
Smooth Dimming – 0-10Standard de reglare în V, potrivit pentru diverse aplicații
Simplu de reglat luminozitatea de la 100% la 10%.
Fără pâlpâire și bâzâit
Iluminare lină, uniformă, fără strălucire
Nu necesită întreținere
Trimite anchetă
Introducerea Produsului

Lumina este mai moale și mai uniformă, făcând ochiul să se simtă mai confortabil, fără pâlpâire și fără strălucire și o protecție mai bună a ochilor
A evidentia
- Profil redus, perfect pentru renovare sau construcție nouă
- Instalare prietenoasă cu antreprenorii, rapidă și ușoară
- Smooth Dimming – 0-10Standard de reglare în V, potrivit pentru diverse aplicații
- Simplu de reglat luminozitatea de la 100% la 10%.
- Fără pâlpâire și bâzâit
- Iluminare lină, uniformă, fără strălucire
- Nu necesită întreținere
Atribut
| Mărimea produsului | 603x603x34mm |
| Putere | 20w/30w/40w/50W |
| Tensiune de intrare | 120-277V/60Hz, 220-240V/50Hz |
| Certificare | ETL,CE |
| Sursă de lumină | LED |
| Material | Difuzor: material PC lăptos. Carcasă: tablă de oțel acoperită cu pulbere albă |
| CCT | 3000K/4000K/5000K |
| Instalare | Montat pe tavan sau pe perete |
| Conduce | Driver LED aprobat |
| PF | 0.95 |
| Reglabil | da |
| CRI | 80 |
| Viață evaluată | 50000 |
| Luminos | 110-120 LM/W |
| eficiență (LM/W) | 110-120 LM/W |
| Unghiul fasciculului (grad) | 105 grade |
| Aplicație | Școală, Spital, Coridor, Birou, Bibliotecă, Sala de conferințe |
Afișează imagini












Tag-uri populare: Panou de lumină pătrată cu LED 60x60, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, eșantion gratuit
O pereche de:
98Ra Cel mai bun iluminat pentru săli de clasă
Următoarea:
Lumină LED pentru clasă
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si
-
Iluminat Pentru ParcariVedeți mai multe> -
Lumină de garaj cu 3 panouri de înaltă calitateVedeți mai multe> -
Snowboard LedVedeți mai multe> -
Led Shoebox Light Iluminat Led pentru zonăVedeți mai multe> -
Bec decorativ E27 alb receVedeți mai multe> -
Baterie subțire cu litiu de 200 Ah 12 VVedeți mai multe>










