Produse
Downlight cu LED-uri pătrate de 6 inch
1. Panou subțire din policarbonat pentru aplicarea tavanului joasă.
2. Luminozitate ridicată cu ieșire de lumină uniformă și fără strălucire.
Trimite anchetă
Introducerea Produsului
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai buni producători și furnizori de downlight cu LED-uri pătrate încastrate de 6 inch din China. Bine ați venit să cumpărați produse durabile de vânzare aici și să obțineți lista de prețuri din fabrica noastră. Toate produsele personalizate sunt de înaltă calitate și preț competitiv.

Descriere produs
• Carcasă ultrasubțire cu finisaj alb.
• Disponibil în alb cald, alb normal și alb rece.
Specificații
| Voltaj | 120V AC |
| Putere | 12W |
| Temperatura de culoare | 4000K (alb natural) |
| Lumeni | 900 lumeni |
| Unghiul fasciculului | 110grad |
| Index de randare | CRI>80 |
| Culoare de tăiere | Alb |
| Evaluat IP | IP20 (potrivit pentru locații umede) |
| Reglabil | Da |
Mai multe detalii



Domenii de aplicare


Tag-uri populare: Downlight cu led pătrat de 6 inch, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, eșantion gratuit
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si
-
Led Skylight panou platVedeți mai multe> -
Panou Led 1200x600 4000kVedeți mai multe> -
Panou Luminos LED 30×30Vedeți mai multe> -
Iluminat Led Comercial Panou LED UGRVedeți mai multe> -
0-10Plafon cu LED-uri reglabile VVedeți mai multe> -
Plafoniera pătrată cu lumină de zi cu LED de 24 WVedeți mai multe>










