Produse
Downlight cu LED-uri pătrate, reglabil, încastrat
1.Facut pentru a se potrivi într-un decupaj de tavan care măsoară 6,1 x 6,1 inci.
2. Un unghi al fasciculului de 120 de grade oferă o acoperire suficientă a luminii.
Tensiune de 3,120 V AC și 12 wați de energie electrică
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai buni producători și furnizori de downlight cu LED-uri încastrate cu reglaj pătrat din China. Bine ați venit să cumpărați produse durabile de vânzare aici și să obțineți lista de prețuri din fabrica noastră. Toate produsele personalizate sunt de înaltă calitate și preț competitiv.

Caracteristici
• Elementele de fixare cu arc din oțel inoxidabil de înaltă-densitate sunt utilizate pentru longevitatea lămpilor cu panouri LED încastrate pătrate.
• Curentul constant este furnizat printr-un driver IC inteligent cu curent constant{0}.
• Protecție inteligentă a circuitului de control IC pentru iluminare, protecție la supratensiune, suprasarcină, supracurent, supratensiune, circuit deschis, scurtcircuit, suprasarcină și anti{0}}interferențe.
Descriere produs
| Voltaj | 120V AC |
| Putere | 12W |
| Temperatura de culoare | 4000K (alb natural) |
| Lumeni | 900 lumeni |
| Unghiul fasciculului | 120grad |
| Index de randare | CRI>80 |
| Culoare de tăiere | Alb |
| Evaluat IP | IP20 (potrivit pentru locații umede) |
| Reglabil | Da |
| Driver inclus | Da |
Mai multe detalii



Aplicație:
Excelent pentru orice aplicație pe tavan.

Tag-uri populare: Downlight cu LED încastrat cu intensitate pătrată, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, eșantion gratuită
-
Downlights cu profil redusVedeți mai multe> -
Lumini solare în sus și în josVedeți mai multe> -
Downlight ultra subțireVedeți mai multe> -
Plafoniere LED reglabile încastrateVedeți mai multe> -
Downlight cu LED încastrat poate reflectaVedeți mai multe> -
Downlight cu LED încastrat poate lumina reglabil 13WVedeți mai multe>










