Produse
Plafonul Downlight
✔ ECONOMII INSTANTATE - Economisiți peste 85% energie electrică de iluminat.
✔ CALITATE ÎNALTĂ - Fabricat din aluminiu de aviație și plastic ABS, face posibilă disiparea rapidă a căldurii, fiind ușoară și solidă.
✔ DIMMABILE ȘI CRI - Downlight-ul LED are capacități de reglare ușoară cu dimmere LED moderne. CRI95 plus , oferă lumină de calitate aproape de lumina soarelui pentru redarea adevărată a culorilor și consistență în interiorul casei dvs., arătați culoarea naturală mai vibrant.
✔ GARANȚIA CALITĂȚII - Durată de viață a downlight-ului LED mai mult de 50,000 ore, 5 ani garanție.
plafonul downlight

Caracteristici pentru plafonul downlight:
| Temperatura de culoare (CCT) | 4100K (alb neutru) |
| Eficiența luminoasă a lămpii (lm/w) | 100 |
| Indicele de redare a culorii (Ra) | 80 |
| Sursă de lumină | LED |
| Serviciu solutii de iluminat | Aspect DIALux evo, aspect CAD automat |
| Aplicație | Bucătărie |
| Stil de design | Modern |
| Durata de viață (ore) | 50000 |
| Timp de lucru (ore) | 50000 |
| Tensiune de intrare (V) | AC 220V (± 10 la sută) |
| Flux luminos al lămpii (lm) | 100 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Materialul corpului lămpii | Aluminiu |
| Evaluare IP | Ip44 |
| Nume de marcă | OEM/HOLUX |
| Instalați stil | Downlights |
| Tip comutator | Atingeți comutatorul de pornire/oprire |
| garanție (an) | 5-Anul |
| Temperatura de lucru (grade) | -20 - 45 |
| Putere | 6W/9W |
| Eficiența luminoasă a lămpii (lm/w) | 80 |
| Temperatura de culoare (CCT) | 3000-6500K |
| Lumen | 680/960/1800/2400lm |
| Conducător auto | Incorporat |
| Factor de putere | 0.5/0.9 |
| Material | PC |
| Mărimea găurii | 92-244mm |
| Certificare | EMC ce LVD RoHS |
Specificații pentru plafonul downlight:
| Putere | MĂRIMEA | Calitate | Grad IP |
| 7w | Exterior: Φ90MM gaură: Φ75MM | 5 ani garanție Aluminiu turnat sub presiune PF>90 la sută | IP21 / IP65 |
| 10w | Exterior: Φ105MM gaură: Φ90MM | ||
| 12w | Exterior: Φ130MM gaură: Φ110MM | ||
| 15W | Exterior: Φ165MM gaură: Φ145MM | ||
| 20w | Exterior: Φ190MM gaură: Φ170MM | ||
| 30w | Exterior: Φ220MM gaură: Φ200MM |






Avantajul nostru:
a). Producător, proiectare și asamblare matrițe în casă, preț competitiv.
b).11 ani de experiență în lucrul cu diferite materiale ale OEM.
c). QC: inspecție de 100%.
d).Confirmați eșantionul: înainte de a începe producția în masă, vom trimite mostrele de pre-producție către client pentru confirmare. Vom modifica matrița până când clientul este mulțumit.
e). Comandă mică este permisă.
f). QC strict și de înaltă calitate.
g). Proces de fabricație înalt calificat.
h). O gamă largă de produse OEM.
FAQ:
Î1: Pot avea o comandă de probă pentru lumină LED?A1: Da, salutăm comanda de eșantion pentru a testa și verifica calitatea. Un eșantion sau probe mixte sunt acceptabile.
Timpul de livrare :
1-2 zile din Germania
7-10 zile din China
Î2: Care este timpul de livrare al comenzii în vrac?
A2:Inventar în Germania- 1-3livrare zile din Germania în toate țările europene.
Stoc în China, livrare în - 1 săptămâni din fabrică
OEM din China - 3-5 săptămâni pentru producție în masă pentru diferite produse.
Î3: Cum să plătiți pentru eșantion și comanda în vrac?
A3: Aprovizionare din Germania: credit SEPA în EURO către Holux GmbH (factură comercială de la Holux GmbH)Acru din China: T/T, L/C, Paypal, asigurare comercială pe Alibaba în USD/EURO
Tag-uri populare: plafon, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, probă gratuită








