Produse

Downlight încastrat COB
Aluminiu superior turnat sub presiune, textură dură și dispersie mai bună a căldurii
Ușor de instalat și de înlocuit lampa tradițională, fără întreținere

Descriere produs
1. Economie de energie de până la 90% în comparație cu lampa tradițională în aceeași condiție de iluminare.
2.Verde și ecologic fără mercur, fără zgomot, fără UV și IR în fascicul, este disponibil un driver cu PF ridicat.
3. CRI ridicat și distribuția rezonabilă a luminii au făcut ca lumina să fie moale și uniformă, fără a clipi pentru a proteja ochii.
4. Durată de viață super lungă de până la 50,000ore, de zece ori față de lampa tradițională și utilizată pe scară largă în majoritatea aplicațiilor.
5. Instalare ușoară și utilizare convențională, înlocuire directă a lămpii tradiționale și întreținere redusă.
Specificații
| Tip |
îngropat |
| Sursă de lumină | LED |
| Formă | rundă |
| Clasa de protectie | IP65 |
| Utilizare interior/exterior | de interior |
| Aplicații | comercial |
| Material | aluminiu |
| Culoare | alb negru |
| Reglabil? | reglabil |
| Numărul de lumini | singur |
| Alte caracteristici | impermeabil |
| Înălţime | 72 mm (3 inchi) |
| Putere | 40 W |
| Flux luminos | 3.800 lm |
| Indicele de redare a culorii (CRI) | 80 de unități, 90 de unități |
Mai multe detalii

















Tag-uri populare: Downlight cob încastrat, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, probă gratuită






