Produse

Downlight încastrat 95Ra
Aluminiu superior turnat sub presiune, textură dură și dispersie mai bună a căldurii
Ușor de instalat și de înlocuit lampa tradițională, fără întreținere
Trimite anchetă
Introducerea Produsului

Descriere produs
1. Proiectat pentru a oferi soluții de iluminare cu strălucire redusă pentru orice aplicație comercială sau rezidențială
2.Ideal pentru săli de conferințe, restaurante, hoteluri și spații de locuit
3. Dispunând de un corp din aluminiu cu fixare adâncă și reflector de oglindă lucios
4.Inclusiv flex și priză pentru driver LED reglabil
Specificații
| Voltaj | 220-240 |
| Curent de rulare primar | 800mA |
| Frecvența de funcționare (Hz) | 50/60Hz |
| CC sau CV | CC |
| Puterea circuitului luminii | 32W |
| Clasă | Clasa II, izolat dublu, nu este necesar pamant |
| Tensiune de ieșire (V) | 120V DC Max |
| Conform EMC (EN55015) | da |
| Corecția factorului de putere | 0.98 |
| Conexiuni electrice de intrare | Live / Neutru cu asigurare la pământ |
| Reglabil | Da, folosind numai sistemul DALI compatibil (dezactivat/1%-100%) |
Mai multe detalii

















Tag-uri populare: Downlight încastrat 95ra, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, probă gratuită
O pereche de:
Lumini cu LED-uri de 12 volți
Următoarea:
Panou cu LED montat la suprafață de 24 W
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si

