Produse
Downlight cu LED încastrabil pătrat de 6 inch
1.Facut pentru a se potrivi într-un decupaj de tavan care măsoară 6,1 x 6,1 inci.
2.Un unghi al fasciculului de 120-grade oferă o acoperire suficientă a luminii.
Tensiune de 3,120 V AC și 12 wați de energie electrică
Trimite anchetă
Introducerea Produsului

Caracteristici
1.Facut pentru a se potrivi într-un decupaj de tavan care măsoară 6,1 x 6,1 inci.
2.Un unghi al fasciculului de 120-grade oferă o acoperire suficientă a luminii.
Tensiune de 3,120 V AC și 12 wați de energie electrică
4.Emite lumină albă caldă de 3000K, care este ideală pentru a stabili o atmosferă confortabilă.
5.A high colour rendering index (CRI>90) reproduce bine culorile, dând lucrurilor un aspect viu, autentic.
Descriere produs
| Voltaj | 120V AC |
| Putere | 12W |
| Temperatura de culoare | 3000K (alb cald) |
| Lumeni | 900 lumeni |
| Unghiul fasciculului | 120grad |
| Index de randare | CRI>90 |
| Culoare de tăiere | Alb |
| Evaluat IP | IP20 (potrivit pentru locații umede) |
| Reglabil | Da |
| Driver inclus | Da |
Mai multe detalii


Aplicație:
Excelent pentru orice aplicație pe tavan.

Tag-uri populare: Downlight cu LED-uri încastrate cu reglaj pătrat de 6 inch, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, eșantion gratuit
O pereche de:
Dimensiune tăiată 75mm 12w LED încastrat
Următoarea:
Plafoniera RV 12V
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si











