Produse
12V/24V DC Intrare RGBW LED Downlight
1. Radiator de căldură cu o bună disipare
2.Acoperire diferită pentru opțiune
3.Primăvara puternică
Trimite anchetă
Introducerea Produsului

Caracteristica produsului
1. Tehnologie RGBW: Acest downlight LED este echipat cu LED-uri roșii, verzi, albastre și albe. Aceasta înseamnă că poate produce o gamă largă de culori și efecte de culoare.
2. Intrare de joasă tensiune: Intrarea de 12V/24V DC înseamnă că acest downlight cu LED este potrivit pentru utilizare în zone cu sursă de joasă tensiune, făcându-l ideal pentru utilizarea în zone îndepărtate sau în exterior.
Specificații
| Putere | 20W/25W/30W |
| Temperatura de culoare (CCT) | RGBW |
| CCT | 3 CCT reglabile |
| Eficiența luminoasă a lămpii (lm/w) | 120 lm/W |
| Indicele de redare a culorii (Ra) | 80-83Ra sau 95-98Ra |
| Suport Dimmer | Triac reglabil sau reglabil 0-10V |
| Cip LED | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Material | Carcasa din aluminiu+PC |
| Durata de viață (ore) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Capac cadru | alb |
| Tensiune de intrare (V) | 85-265V,110-240V SAU 12V DC, 24V DC |
| Driver LED | Izolat și fără pâlpâire |
Mai multe imagini:



Aplicație:








Tag-uri populare: 12v/24v dc input rgbw led downlight, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, eșantion gratuită
O pereche de:
Downlight LED RGBW
Următoarea:
Downlight cu LED RGBW reglabil
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si










