Produse
Lumină LED RGB 60×60
1. Design modern, ultra-subțire.
2. Adopta LED-uri SMD2835 cu lumen mare ca sursa de lumina.
3. Capac PC pentru ieșire de lumină moale, conformă.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai buni producători și furnizori de panouri LED rgbw 60×60 din China. Bine ați venit să cumpărați produse durabile de vânzare aici și să obțineți lista de prețuri din fabrica noastră. Toate produsele personalizate sunt de înaltă calitate și preț competitiv.

Caracteristici
- Iluminare mare: sursa de lumină utilizează un-cip de marcă binecunoscută, care are o durată de viață lungă, o eficiență luminoasă excelentă și o consistență impecabilă.
- Lampa îndeplinește standardele CE și RoHS și este ușoară, ușor de instalat și înlocuit, sigură și ne-poluantă.
- Cadru argintiu RGBW color complet/Oxidare anodică prin pulverizare Cadru alb opțional
- Cu o telecomandă fără fir, 30 de culori
- Omogenitate excelentă a emisiei de lumină cu opt ani de cunoștințe extinse în proiectarea luminii
- Un cod de bare unic este furnizat pentru angrosisti și comercianți cu amănuntul.
- LED RGBW patru-în-unul cu un LED alb suplimentar adăugat care utilizează 0,3 W/LED
| Culori | RGBW |
| PF | >0.9 |
| Reglabil | disponibil |
| Dimensiune | 600*600*10MM |
| Instalare | Suspensie sau încorporare |
| Greutate | 3,8 kg |
| Factorul de putere | >0.9 |
| Material | Alaun. |
| MOQ | 1 bucată |
| durată de viaţă | 50.000 de ore |
| Dimensiunea cartonului de export | 65*65*3cm |
| Frecvența tensiunii | AC85~277V |
| garanție | 3 ani |
Mai multe poze


Instalare
Panou LED subțire

Aplicații
Folosit pe scară largă în case, birouri, restaurante, hoteluri, autobuze, trenuri, depozite, locuri de parcare pierdute este sala de ședințe școală, bibliotecă, fabrică, depozit, cazinou, parcare, spital, centru comercial, supermarket, mall și etc.
Tag-uri populare: rgbw 60×60 led panou de lumină, China, furnizori, producători, fabrică, cumpărare, preț, cel mai bun, ieftin, de vânzare, în stoc, probă gratuită










